Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

EÜ’de “Güvende ve Sağlıklı Yaşam Sempozyumu”- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Eğitim » EÜ’de “Güvende ve Sağlıklı Yaşam Sempozyumu”- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Ege Üniversitesi (EÜ) Yeşilay Haftası Etkinlikleri kapsamında “Güvende ve Sağlıklı Yaşam Sempozyumu” düzenlenecek. Sempozyum, EÜ Madde Bağımlılığı, Toksikoloji ve İlaç Bilimleri Enstitüsü tarafından EGE-UZEM’in destekleriyle çevrimiçi olarak 7 Mart Pazartesi günü 09.30-12.30 saatleri arasında yapılacak. Programın açılış konuşmasını Ege Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Necdet Budak ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cemil Gürgün gerçekleştirecek.

 

Program kapsamında; Farkında Olmadan (Pasif Olarak) Maddeye Maruz Kalma, Tütünsüz Yaşam, Tütün Kullanımında Psikolojik Etmenler, Madde Bağımlılığı, Alkolün Vücudumuza Etkileri: Metil Alkol Özelinde Bir Bakış, Madde Kullanımının Saptanmasında Güncel Yaklaşımlar, Bağımlılıkla Mücadelede Akademinin Rolü, Üniversite Yaşamı ve Güvende Olmak ve Gençlerin Gözünden Bağımlılık konuları hakkında bilgiler verilecek.

 

Sempozyum Prof. Dr. Serap Annette Akgür, Doç. Dr. Görkem Yararbaş, Öğr. Gör. İnci Derya Yücel, Dr. Öğretim Üyesi Umut Kırlı, Doç. Dr. Yusuf Kurtulmuş, Öğr. Gör. Yeşim Karabulut, Ar. Gör. Dr. Rukiye Aslan, Ar. Gör. Dr. Demet Havaçeliği Atlam ve Genç Yeşilay temsilcisinin katılımıyla gerçekleşecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

EÜ’de “Güvende ve Sağlıklı Yaşam Sempozyumu”- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Başkan Büyükakın, Fen Lisesi öğrencileriyle buluştu- Güncel Haberler 2022 Yılında Paketli Et Tüketimi Artacak!- Güncel Haberler Ensemble Contraste İstanbullu Dinleyicilerle İlk Kez Bir Araya Geliyor- Güncel Haberler Saat&Saat Astroloji Tutkunlarını Astrolog Elvan Yarma ile Buluşturuyor- Güncel Haberler Malatya’da Akla Gelen İlk Oto Kiralama Sitesi Cep telefonu aksesuarları nelerdir?

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat