Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Gamify Haziran 2021 turnuva takvimi açıklandı!

Ana Sayfa » Blog » Gamify Haziran 2021 turnuva takvimi açıklandı!
Google News Abone Ol

Gamify, ay boyunca düzenlediği oyun turnuvaları ile binlerce oyuncuyu aynı çatı altında buluşturmaya devam ediyor. Haziran ayında oyuncular,  6 farklı oyunla 4 farklı günde heyecan verici bir serüvene çıkıyor.

 

Türkiye’nin en büyük bağımsız oyuncu topluluğu Gamify, Haziran 2021 turnuva takvimini duyurdu. 6 farklı oyunla 4 farklı günde oyuncuları buluşturacak Gamify, 11 Haziran’da PUBG ve VALORANT, 18 Haziran’da League of Legends, 20 Haziran’da Fortnite, 25 Haziran’da ise Teamfight Tactics ve COD: Mobile turnuvaları ile oyuncuların karşısına çıkacak. Gamify Haziran mücadeleleri kapsamında toplam 6.000 BNG puanı oyuncuların olacak.

 

Gamify Haziran ayı turnuva takvimi şu şekilde:

 

11 Haziran: PUBG Mobile (Solo)

11 Haziran: VALORANT (5v5)

18 Haziran: League of Legends (5v5)

20 Haziran: Fortnite (Solo)

25 Haziran: Teamfight Tactics (Solo)

25 Haziran: COD: Mobile (Solo)

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gamify Haziran 2021 turnuva takvimi açıklandı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Şebnem Bozoklu ve kedisi Gri Abi’den hayvan sahiplerine farkındalık çağrısı- Güncel Haberler ‘‘Klondike’’ Fribourg Film Festivali’nden 3 Ödülle Döndü- Güncel Haberler Huobi Global, Web 3.0 ekosistem stratejisi kapsamında Cube yatırımını duyurdu- Güncel Haberler İBB Şehir Tiyatroları Kasım Ayında 31 Oyunla Seyircisiyle Buluşuyor- Güncel Haberler Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden Dev Yatırım Atağı- Güncel Haberler Başkent’in Yeni Hikayematiği: Ankaloji- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat