Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Gebze Center AVM’de Çocuklar ve Yetişkinler İçin Dolu Dolu Etkinlikler- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Gebze Center AVM’de Çocuklar ve Yetişkinler İçin Dolu Dolu Etkinlikler- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Gebze ve bölge halkı için kıymetli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, Ekim ayı boyunca hem yetişkinler hemde çocuklar için birbirinden keyifli etkinlik programı hazırladı. Yetişkinler için hobi atölyeleri, çocuklar için illüzyonist ve tiyatro gösterileri ziyaretçilerini bekliyor.

 

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan Gebze Center AVM, Ekim ayında hem yetişkin hemde çocuk ziyaretçilerini birbirinden keyifli etkinliklerle buluşturuyor.

 

Yetişkinler için planlanan hobi atölyeleri kapsamında; Linol ve Tezhip atölyeleri gerçekleşecek. Atölyelere katılmak isteyenlerin 0530 291 86 25 numaralı whatsapp hattı üzerinden kayıt yaptırması gerekiyor. Profesyonel eğitmenler eşliğinde yapılacak atölyeler iki saat sürecek olup gerekli malzemeler Gebze Center tarafından verilecek. Çalışan ziyaretçilerinde  katılabilmesi  için atölyeler, 20 ve 27 Ekim Perşembe günleri 14:00-16:00 ve 19:00-21:00 saatleri arasında hem gündüz hem de akşam iki seans olarak gerçekleştirilecek. 

 

Çocuk Kulübü Ekim Programı dop dolu…

Her ay minik ziyaretçilerini düşünen etkinlikler düzenleyen Gebze Center AVM’de Ekim ayı çocuk kulübü programı birbirinden keyifli geçecek. 22 Ekim’de pandomim gösterisi, 29 Ekim’de Bremen Mızıkacıları Tiyatrosu ve İllüzyonist gösterisi, 30 Ekim’de Biz Kocaman Aileyiz tiyatro etkinliği gerçekleşecek. Ücretsiz katılınabilecek etkinliklere kayıt yaptırmak için acele etmek gerekiyor. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gebze Center AVM’de Çocuklar ve Yetişkinler İçin Dolu Dolu Etkinlikler- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Tüketici fiyat endeksi (TÜFE) yıllık 61,14, aylık 5,46 arttı- Güncel Haberler Vatan şairi Namık Kemal Tekirdağ’da anıldı- Güncel Haberler Kadıköy’de Dünya Alzheimer Günü Etkinliği- Güncel Haberler Muğla Büyükşehir, Kurduğu Geri Dönüşüm Tesisi İle 7 Milyon 932 Bin TL Tasarruf Etti- Güncel Haberler Promosyon Şemsiye: Markanızı Yükselten Tanıtım Stratejisi Aleyna Tilki’nin Yeni Video Klibi Yayında- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat