Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Gemlik’te sanat günleri devam ediyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Gemlik’te sanat günleri devam ediyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Gemlik Belediyesi, Orhan Veli Sanat Etkinlikleri adıyla düzenlediği programlarda Şubat ve Mart ayları içinde pek çok konser ve tiyatro gösterisini ücretsiz olarak Gemliklilere sunuyor.

 

Son dönemde gerçekleştirdiği çalışmalarla kentin sosyal hayatına da katkı sağlayan Gemlik Belediyesi, Orhan Veli Sanat etkinlikleri kapsamında müziğin farklı dallarında konserler ve tiyatro gösterileri sunmaya devam ediyor. Sağlık tedbirleri dikkate alınarak gerçekleştirilen programlarda Gemlikliler Türk Sanat Müziği’nden Türk Halk Müziği konserlerine, tiyatrodan ses yarışmasına dolu dolu programlarda keyifli vakit geçirme imkânına sahip oluyor.

 

Orhan Veli Sanat Etkinlikleri, Gemlikli Halk Müziği sanatçısı Aslan Akdağ Konseri ile başladı. Akdağ, Anadolu’nun çeşitli yörelerinden sevilen türküleri seslendirdi. Şubat ayının ikinci programı ise müzik hayatına Gemlik’te başlayan daha sonra önemli grup ve sanatçılarla çalışan Erdem Seyhan ile Pop Müzik Gecesi oldu.

 

Orhan Veli Sanat Etkinlikleri Şubat Ayı programında 24 Şubat Perşembe, Muhtarlar Korosu ile Bursa Büyükşehir Belediyesi Çalgıcı Mektebi sahne alacak. Ardından 26 Şubat Cumartesi ünlü Halk Müziği Sanatçısı Ahmet Aslan Gemlikli dinleyicileri ile buluşacak. Orhan Veli Sanat Etkinlikleri’nin Mart Ayı programı ise şöyle: 4 Mart Cuma Gemlik Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu, Ben Anadolu’yum Konseri, 5 Mart Cumartesi Samida Konseri, 8 Mart Salı Küçük Salon Tiyatro Topluluğu Frida Tiyatro Gösterisi, 18 Mart Cuma Gemlik Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu Çanakkale Zaferi Konseri, 19 Mart Cumartesi Nida Ateş ile Aşık Veysel’i Anma Gecesi, 20 Mart Pazar Gemlik Eğitimcileri Kültür ve Dayanışma Derneği Şiir Dinletisi, 25 Mart Cuma Gemlik Sesini Arıyor, 2. Ses Yarışması Finali.

 

Tüm programlara katılım ücretsiz olup hepsi belirtilen tarihlerde Gemlik Belediyesi Cemil Meriç Kültür Merkezi’nde, saat 20.00’de gerçekleşecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gemlik’te sanat günleri devam ediyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  İnandırıcılığı ve samimiyetiyle izleyiciyi sarsan, bu yılın en çok konuşulan yerli dizisi Kulüp devam bölümleriyle 6 Ocak’ta Netflix’te- Güncel Haberler Zeki Müren hangi ünlü mankenle nişanlanmış?- Güncel Haberler YÜREK HOPLATAN GERİLİM ROMANI ÖLÜMCÜL GERÇEK, EPSİLON’DAN ÇIKTI! Salim Dervişoğlu Caddesine 3 yeni sinyalizasyon- Güncel Haberler Borusan Sanat’ta İkinci Dönem Heyecanı- Güncel Haberler İlber Ortaylı’ya sürpriz doğum günü- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat