Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Genç İş İnsanlarından Siyasi Partilere Ziyaret- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Genç İş İnsanlarından Siyasi Partilere Ziyaret- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

TÜGİAD Ankara Şubesi, siyasi parti ziyaretleri kapsamında Deva Partisi Ankara İl Başkanlığı’nı ziyaret etti

Başkentin en köklü ve güçlü sivil toplum kuruluşlarından olan Türkiye Genç İş İnsanları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi yönetim kurulu üyeleri siyasi parti ziyaretlerine başladı. İlk olarak Demokrasi ve Atılım Partisi’nin Ankara İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Başkanvekili ve yönetim kurulu üyeleri, toplantıda Ankara ekonomisine katkı sağlamak için pandemi dönemine rağmen hız kesmeden gerçekleştirdiği çalışmalardan bahsetti.

TÜGİAD Ankara Başkanvekili Can Çavuşoğlu, Başkan Yardımcıları Osman Ertürk Özel ve Ercan Çelik’in yanı sıra yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen ziyarette üyeler, Deva Partisi Ankara İl Başkanı Ali Güven’inyanı sıra il başkan yardımcıları ve parti üyeleritarafından karşılandı.

Deva Partisi Ankara İl Başkanı Ali Güven, bu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ankara İl Başkanlığı olarak yaptıkları çalışmalardan bahsetti. Kuruluş sürecini ve 75 kişiden oluşan Ankara heyeti olarak yürüttükleri faaliyetleri anlatan Güven, şunları söyledi:

‘’Ankara il yönetimimizde yüzde 35’lerde kadın, yüzde 40’a yakın oranda da genç üyemiz var. Sıfırdan bir teşkilatlanma kurduk. Genel Başkanımız Ali Babacan yola çıkarken ‘’Bu ülkede değişim ve dönüşüm olacaksa sıfırdan olmalı’’ dediği için de siyasi tecrübesi olan kişilerin yanı sıra, yönetimimizi ilk kez siyasete giren insanlardan oluşturmaya gayret gösterdik. Yönetimimizin yüzde 85’i ilk kez siyasete giren insanlardan oluşuyor. Türkiye’nin her bölgesinden üyelerin yanı sıra her sektörü temsilen üyelerimizin olmasına da ehemmiyet gösterdik. İlk 500 günü tamamladıktan sonra 29 Aralık 2021 tarihinde kongremizi yapıp ikinci dönemimize başladık. Ankara’nın 25 ilçesinde teşkilatımız bulunuyor, görevlerini yerine getiriyorlar. 25 ilçe 25 eylem planı diye bir vizyon belirledik. Nallıhan’dan başlayarak tek tek bütün ilçelerimizi gezdik, eylem planımızı açıkladık. Tüm ilçelerimizin eksikliklerini belirleyip, 25 aylık yerel seçim süresince güncelleyeceğiz. Daha güzel bir Ankara, Türkiye için mücadele ediyor, emek veriyoruz.’’

TÜGİAD Ankara Başkanvekili Can Çavuşoğlu ise yaptığı konuşmada TÜGİAD Ankara hakkında bilgiler vererek şöyle konuştu:

‘’TÜGİAD, 35 yıldır faaliyetlerini sürdüren, ülke genelinde 800’ü aşkın üyesi bulunan, 60’ın üzerinde sektörü temsil eden ve Türkiye’deki ilk ulusal ve tek uluslararası genç iş insanları derneğidir. Biz de Ankara Şubesi olarak sorumluluğumuzun farkında olarak hareket ediyor, Ankara’mızın gelişimine katkı sunmak ve Başkentimize katma değer sağlamak için projelerimizi sürdürüyoruz. Hemen her sektörden iş insanını bünyemizde barındırıyor, her geçen gün de üye sayımızı artırmak için gayret ediyoruz. Başkentimiz için yaptığımız çalışmaları aktarmak, iş insanları olarak siyasi aktörlerle fikir alışverişinde bulunmak amacıyla siyasi partilere bir dizi ziyaretler gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Bu kapsamda da sizlerle bir araya geliyoruz. Misafirperverliği için aynı zamanda TÜGİAD Ankara üyesi de olan Ali Güven’e ve tüm üyelerine teşekkür ediyor, yürüttükleri çalışmalarda başarılar diliyorum’’ diye konuştu.

Programın sonunda Çavuşoğlu, Güven’e bir plaket takdim etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Genç İş İnsanlarından Siyasi Partilere Ziyaret- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Prof. Dr. Haydar Sur: “Tehlikenin ve riskin tamamen geçmediğini hatırlamakta fayda var!”- Güncel Haberler Sigara dumanı göz sağlığını olumsuz etkiliyor!- Güncel Haberler Modern teknoloji dünyadaki ekosistemi tahrip etti Türkiye Ukrayna Olmayacak- Güncel Haberler Türkiye’nin ilk kısa ve orta vadeli ev kiralama platformu Missafir’e gelen talepler 300 arttı- Güncel Haberler Destan 17. Bölüm Batuga ve Akkız Hanlığa Yürüyor

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat