GENÇLİĞİM EYVAH 3. BÖLÜM ANALİZİ

01.07.2020

0 Yorum

Fırıldak Arif ve Geri Zekeriya vetoyu yiyince sokağa atıldılar. DNA testi sonuçları herkesin kafasını karıştırdı. Ahmet Azra’yı Zola’ya kaptıracak gibi durmuyor.

GENÇLİĞİM EYVAH 3. BÖLÜM ANALİZİ

GENÇLİĞİM EYVAH 3. BÖLÜM

NE YAPACAĞIZ ARİF?

Yandık biz Arif! Ne yapacağız?  Gençliğim Eyvah son bölümde en çok duyduğumuz replik bu oldu herhalde. Hacer ve Nuriye DNA testini affetmedi. Hırslarını evdeki eşyalardan çıkardılar. Arif ve Zekeriya kapının önüne koyulduğu gibi bir de üstlerine eşyalar yağdı. Televizyonla bile mücadele etmek zorunda kaldılar. Ne yadigar tahta bavul, ne ayakkabı kaldı atılmadık. Arif ve Zekeriya da bir yandan kendilerini koruyup bir yandan dertlerini anlatmaya çalıştılar. İşe yaramadı. Hacer ve Nuriye’nin içinden ejderha çıktı. Neredeyse ağızlarından ateş püskürteceklerdi. Bu hikayede yanan çocuklar oldu.

GENÇLİĞİM EYVAH SON BÖLÜM! SOYULDUK!

Fırıldak Arif ve Geri Zekeriya sokağa atılınca soluğu sürekli baş başa görüştükleri depolarında aldılar. Zekeriya’nın paniği ve Arif’in siniri hepimizi çok güldürdü. Arif sürekli aynı soruya maruz kaldı. Ne yapacağız? Yatıp uyumaya çalıştılar. Keşke uyumasaydılar. Gece gece başlarına gelmeyen kalmadı. Soyuldular. Üstelik kıyafetleri bile çalındı. Buna verdikleri tepki görülmeye değerdi. Kıyafetleri bile olmayan süper ikili kolilerle kendilerini kamufle ede ede evlerine dönmeye çalıştılar. Pek te kamufle olmayı becerebildikleri söylenemez. Turist kafilesine denk gelince poz poz fotoğrafları çekildi. Bu durumdan haliyle hiç te memnun kalmadılar.

KADIN HÜKÜMDARLIĞI

Hacer ve Nuriye, Arif ve Zekeriya’yı evden kovduktan sonra dükkanlardan da kovdular. Haliyle iş başa düştü. Ültimatomla bir sonraki emre kadar o adam ve Arif eve, dükkana alınmayacak. İş zannettikleri kadar kolay olmadı. İşler yetişmedi. Müşteriler de memnun kalmadı. Anlaşılan o ki tahmin edildiği gibi o dükkanların bel kemiği Arif ve Zekeriya. Onlar olmayınca olmuyor. Hacer ve Nuriye hariç herkes bunu kabullendi ama onlar kabullenmedi. Pes etmediler. Arif ve Zekeriya işlerin sarpa sardığını mahallenin kahvesinde kalırken öğrendiler. Evden atılınca sokakta kalıp soyulmamak için kahvede kaldılar. Zekeriya olmasa o da zordu. Arif kahve dükkanının sahibine karşı çenesini tutamadı.

 

GENÇLİĞİM EYVAH 3. BÖLÜM

BABASINI ÇOK SEVER. AZRAM! BEN DE ONU ÇOK SEVERİM. KIZIM!

Yufka yüreklimiz Azra’mız babasına kıyamadı.  Zola kahramanlığıyla ustasına aç olduğunu düşünerek dürüm götürecekken Azra’ya yakalandı. Azra buna çok sevindi ve duygulandı. Zola’ya kocaman sarıldı. Babasına acı biber göndermeyi de ihmal etmedi. Durum böyle olunca Çavi ve Zola ustalarına daha doğrusu babalarına yemek götürürken çiçekli böcekli kıyafetler de götürdüler. Her ne kadar genç işi olsa da Arif ve Zekeriya’nın başka yapacak bir şeyleri kalmadı. Azra ve Zola arasındaki bağ daha da kuvvetlendi. Azra’nın gönlünü hoş tutan Zola’nın ayakları yerden kesildi.

UYARI

Azra Zola babasına yardım edince ona sarılmadan ve yakın davranmadan edemedi. Ahmet ise bu durumu hazmedemedi. Zola’ya demediğini bırakmadı. Azra olmasa neler olurdu kim bilir! Ahmet ve Zola’nın arasına giren Azra oldu. Ahmet Zola’yı bir güzel uyardı. Ahmet hemen Azra’ya yakalandığı kızla buluştu. Kendisini aklaması için yardım etmesi konusunda üstüne gitti. Kızımız önce naz yaptı sonra kabul eder gibi göründü. Bakalım Ahmet kendini aklayabilecek mi? Seyirci Ahmet-Azra’cılar ve Zola-Azra’cılar olarak ikiye bölündü.

İTALYA’DAN HABER VAR.

Zola Çavi’yle birlikte ustasına giyecek ve yiyecek götürürken şoke edici bir haber aldı. Zola babasının İtalyan gemici Giovanni olmadığını öğrendi. Onun babası Çavi’nin yakışıklı kebapçı babasının arkadaşıydı. Yani Arif. Arif bunu testle öğrendi zaten ama Zola bu açıdan öğrenince büyük bir yıkım yaşadı. Yine derdini Azra’ya açtı. Bundan bile bu kadar etkilenen Zola babasının Arif olduğunu öğrenince ne yapar? Peki Zola bunu öğrenince Arif ve Hacer ne yapar? Göreceğiz.

VEYSİ! İÇGÜVEYSİ 

Ah Ahmet vah Ahmet! Sen misin şaka yapan! Ahmet Veysi’ye Zekeriya ustanın oğlu olmadığını, testin negatif çıktığını söyleyince olanlar oldu. Veysi bunu ciddiye aldı. Sokağa vurdu kendini. Muhtar sayesinde iz sürmeye ve babasını aramaya çalıştı. Baktı ki olmuyor çareyi Müge Anlı’da buldu. Hemen başvurdu. Üstelik işin içine Çavi ve Zola da katıldı. Durum böyle olunca işler büyüdü. Bundan en çok panik yapan Arif ve Zekeriya oldu. Müge Anlı ve ekibine resim lazım olunca Arif ve Zekeriya Bodrum hatırası pozunu saklamak için ellerinden geleni yaptılar. Çatıya çıkmak zorunda kaldılar. İntihar zannedildi. Gençliğim Eyvah son bölümde asıl bomba Çavi ve Zola’nın çalışma izni olmadığı için polislerin götürmeye kalkmasıydı. Bölüm tam burada gitti. Umarım bir çaresini bulurlar. Belki Müge Anlı yardımcı olur 🙂

GENÇLİĞİM EYVAH REYTİNG – GENÇLİĞİM EYVAH 4. BÖLÜM FRAGMANI

Gençliğim Eyvah son bölüm 4.17 reyting aldı. Reytingini rakiplerin olmamasını fırsat bilerek katlayan dizi ATV’nin yüzünü güldürdü. Gençliğim Eyvah 4. bölüm fragmanı da yayınlandı. Muhtar süper ikiliyle eğlenmeyi sürdürüyor. Arif ve Zekeriya kısmen affediliyor. Dükkana girebilecekler. Çavi Ahmet’in yakalandığı kıza tutuluyor. O da ne ? Yoksa Zola ve Azra evleniyor mu? Şaka şaka. Muhtemelen rüya ya da hayaldir. Haftaya görüşmek üzere!

Gençliğim Eyvah hangi gün çıkıyor ?  – Pazartesi

Gençliğim Eyvah 3. bölüm izle

 

 

 

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ