GENÇLİĞİM EYVAH 4. BÖLÜM

09.07.2020

0 Yorum

Geri Zekeriya ve Fırıldak Arif evlerine geri dönecekken başlarına hiç umulmadık bir olay geldi. Yine kovuldular. Üstüne bir de Zola ve Çavi’yi kurtarmak zorunda kaldılar. Zola büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Azra büyük bir ikilemde.

GENÇLİĞİM EYVAH 4. BÖLÜM

SATIYORUZ!

Arif ve Zekeriya çatıdaki kaoslarından sonra dükkana dönmeye hak kazanmışlardı. Başlarına hiç ummadıkları bir olay geldi. Nuriye ve Hacer’in dükkana almak için tek şartı Çavi ve Zola’nın geri dönmesiydi. Bundan dolayı Arif ve Zekeriya doğruca karakola gittiler. Yabancılar Şube Müdürlüğü onlara akıl almaz olaylar yaşattı. Karakol ve polis fobisi olan, aşırı derecede korkan Zekeriya hem kendinin hem de Arif’in başını yaktı. Yanlış kelimeler, yanlış cümleler onları batırdı. Elleri dolu polise giden beyler polisin önemli bir sorusuyla karşılaştılar. Polis onlara kadın ticareti yapıp yapmadıklarını sordu. Zekeriya gözleri kapalı “Satıyoruz.” deyince doğruca nezarethaneye alındılar. Satmak fiili yanlış anlaşıldı. Yanlış satış maalesef.

GENÇLİĞİM EYVAH 4. BÖLÜM

              YABANCILAR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Nezarethanede tanıdık isimlerle karşılaşan kebapçılar olayları karıştırdı. Çavi ve Zola onları bekliyorlardı. Neler olduğunu anlayamayan İtalyan yakışıklılar yorgunluklarını babaları olduğunu bilmedikleri bu adamlarla attılar. Kafalarını onların omuzlarına koydular. Arif ve Zekeriya bu duygusal anlarda ne yapacaklarını bilemediler. Yüz ifadelerinden Arif’in gergin, Zekeriya’nın hem duygusal hem mutlu olduğu belliydi. Tatlıların üzerindeki dükkanın amblemleri olmasaydı Zekeriya ve Arif’in dışarı çıkması çok zordu. Arif ve Zekeriya dışarı çıktığı gibi Çavi ve Zola’yı kurtarmak için uğraşmaya başladılar. Yabancılar Şube Müdürlüğü şartları gereği Zekeriya ve Arif DNA testleri sonucu Çavi ve Zola’yı nüfuslarına geçirmek zorunda kaldılar. Çaktırmadan nüfusa geçirilen Çavi ve Zola’nın hiç haberleri bile olmadı. Üstelik Nuriye ve Hacer’in de bu durumdan kesinlikle haberi olaması gerekiyordu.

TI AMO AMA PERSONELİMİZSİN

Zola gider ayak Azra’ya kendi dilinde onu sevdiğini söyledi. Azra ne anlama geldiğini bilmiyordu fakat öğrendi. Zola’nın kendisine âşık olduğunu öğrenen Azra’nın kafası iyice karıştı. Zola geri dönünce ona “Sen bizim personelimizsin Zola.” dedi. Yani çalışan olduğundan dolayı birlikte olmayacaklarını söyledi. Zola buna çok üzüldü. Biraz da gurur yaptı. Gururla Bozoğlu Kebap’taki işine son verip Hacer’in teklifini değerlendirdi. Hacer onu Asmalı Kebap’a iki katı maaşla çalışmak üzere transfer etmek istemişti. Başardı.  Ahmet zaten evde zor katlandığı Zola’ya dükkanda da katlanmak zorunda kaldı ve bu onun için hiç hoş olmadı.

GENÇLİĞİM EYVAH 4. BÖLÜM

MECNUN ETTİN BE LEYLA!

Ah be Leyla Çavi’ye ne yaptın sen? Çavi eşini buldu zannımca. Arnavutköy’e Ahmet’i aklamak için gelen Leyla Çavi’yi peşinde Mecnun etti. Çavi Leyla’ya âşık oldu. Gerçekten güzel bir kadın olan Leyla Ahmet’i akladığı yetmezmiş gibi bir de yeni aşklara yelken açtı. Ahmet Leyla’nın evindeki partide sızıp kalınca, bir de üstüne bir şeyler dökülünce yarı çıplak Azra’ya Leyla’yla basılmış. Son derece sağlıklı beslenen Leyla Azra’ya tüm samimiyetiyle her şeyi açıkladı. Bundan sonraki bölümler için Çavi ve Leyla kesinlikle güzel bir ikili oldu. Umarım karakterimiz Çavi’nin sevdiği kadın olarak uzun süre bizimle kalır. Tabi bu aşkın karşılıklı olması şartıyla. Karşılıklı gibi de görünüyor. Böyle devam etmeli. Yakıştılar. LeyÇav …

BOMBA TRANSFER

Bu bölümün en komik sahneleri transfer sahneleriydi. Çok net. Hacer Zola’yı Bozoğlu Kebap’tan kaçırınca Nuriye karşı atağa geçti. Bu çok büyük adımlara sebep oldu. İçgüveysi Veysi anneciğinin duygusal bakışlarına ve şefkatine dayanamayıp eski evine yani Bozoğlu Kebap’a geçti. Üstelik eski güzel, gri önlüğünü giydi. Bunun üzerine Hacer Asmalı Kebap’ta tam bir otorite yarattı. Suzan’a Veysi’yle görüşmeyi yasakladı. Ayağından sakatlanan Suzan buna isyan etti. Veysi Suzan’a kalpli bir lahmacun göndererek onu kaçırma mesajı verdi. Suzan dolu dolu bir sürü bavulla kocasına kaçtı. Evet Veysi tarihte karısını kaçıran ilk adam oldu. 🙂 Hemen karşı eve ama çok uzağa değil. Zaten Hacer her şeyi anladı.

GENÇLİĞİM EYVAH 4. BÖLÜM

BU NE BİÇİM KOKU! TİTİZ ADAMIM BEN ARİF!

Karakolda yüz kızartıcı suçtan içeri giren Arif ve Zekeriya, Nuriye ve Hacer’den vetoyu tekrar yediler. Kabul edilmediler. Arif de kahvede kalmak istemeyince zar zor kendilerini Ahmet’in evine attılar. Zaten dolu olan ve 3 kişiyle yaşanılan evde 5 kişi hem de 5 erkek yaşamaya başladılar. Zekeriya düzenini ve titizliğini orada da gösterdi. Çok pis ve dağınık olan ev daha da pislendi. Üstelik salonda yerde yatan 5 erkek evin aşırı derecede kokmasına sebep oldu. Zola, Arif, Çavi, Ahmet, Zekeriya Hacer’e yakalanınca evden atıldılar.

TEKLİF EDİYORUM

Gençliğim Eyvah 4. bölüm izle youtube. Gençliğim Eyvah son bölümde bölüm sonunda Ahmet Azra’ya evlenme teklif etti. Üstelik Zola ve Çavi de buna şahit oldu. Ahmet aklandığını düşünerek attığı bu adımda bakalım başarılı olabilecek mi? Azra teklifi kabul etti mi? Yüzük nerede? Zola buna nasıl tepsi verecek? Hepsi Gençliğim Eyvah 5. bölümde. Zola uyarılarına devam ediyor ama Azra bu sefer kesin bir dille hem Ahmet’i hem Zola’yı kendinden uzaklaştırıyor. Bu Zola için büyük bir yıkım olacakken Ahmet’te ise bence öfke patlamalarına sebep olacak. Gençliğim Eyvah 4. bölümde Ahmet’i baktığı fotoğraflarla biraz daha anladık Artık bizim gözümüzde daha gerçek bir karakter. Empati yapmamız kolaylaştı. Zola’yı zaten seviyorduk ama Ahmet’i anlamaya başlamamız diziye daha da bir tat katacak. Yine de Azra uzun süre Zola-Ahmet ikileminde kalırsa bu izleyiciyi uzaklaştırır. Azra net olmalı. Belki Zola başka denizlere yelken açar.

GENÇLİĞİM EYVAH 4. BÖLÜM

REYTİNG VE FRAGMAN

Gençliğim Eyvah 4. bölüm 3.90 reytingle gününün en çok izlenen dizisi olmayı başardı. Gittikçe kitlesini arttıran dizi bu hafta da göz doldurdu. Gerçekten komik ve usta oyuncu kadrosuyla daha çok izlenmeyi hak ediyor. Gençliğim Eyvah 4. bölüm izle. Gençliğim Eyvah 5. bölüm fragmanı da yayınlandı. Arif ve Zekeriya kendini affettirmek için çeşitli uğraşlara giriyorlar. Üstelik bu sefer ellerinde çiçekler var ve gayet şıklar. Leyla ise Ahmet’in Azra’ya verdiği yüzüğü takınca olaylar çıkıyor. Muhtemelen Azra teklifi kabul etmedi. Ahmet buna sinirlenip yüzüğü Çavi’ye verdi. Çavi de haliyle Leyla’ya verme ihtiyacı hissetti. Azra Zola’ya da Ahmet’e de rest çekiyor. Haftaya görüşmek üzere.

 

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ