Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Gençlik Meclisi Vali Ersin Yazıcı’yı ziyaret etti- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Gençlik Meclisi Vali Ersin Yazıcı’yı ziyaret etti- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Projelerini Vali Yazıcı ile paylaştılar

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi üyeleri, Antalya Valisi Ersin Yazıcı’yı ziyaret ederek, gençlere yönelik düzenledikleri projeler hakkında bilgi verdi.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi’nin protokol ve paydaş ziyaretleri devam ediyor. Gençlik Meclisi üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Hizmetleri Daire Başkanı Türker Ahmet Özay ile birlikte Antalya Valisi Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti. Gençlik Meclisi Başkanı Ozan Şükrü Kayapınar, hayata geçirmeyi planladıkları projeler hakkında Vali Yazıcı’yı bilgilendirdi.

 

AVRUPA GENÇLİK BAŞKENTİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Gençlik Meclisi Başkanı Kayapınar, Antalya’nın Avrupa Gençlik Başkenti olması için çalıştıklarını belirterek, “Avrupa Gençlik Başkenti seçilen şehir, gençlerle ilgili kültürel, sosyal, siyasi ve ekonomik yaşam ve kalkınma konusunda öne çıkıyor. Gençlik Meclisi’nin 2025 yılı Avrupa Gençlik Başkenti için başvuru ve çalışma yapması hem turizm hem de kent için faydalı olacaktır” dedi.

 

GENÇLER İÇİN PROJELER 

Kayapınar, Vali Yazıcı’ya gençlere yönelik planladıkları projelerden bahsetti ve kadına karşı şiddetin önlenmesi, öğrencilere yönelik istihdam çalışmaları, mama otomatları ve ekonomik zorluk yaşayan ailelerin çocuklarına ve engelli çocuklara yönelik sosyal ve kültürel çalışmalar konusunda detaylı bilgi verdi.

 

VALİ YAZICI GENÇLERE BAŞARI DİLEDİ 

Vali Ersin Yazıcı, gençlerin kentte büyük söz sahibi olmalarını gerektiğini söyleyerek “Gençlerimiz bu ülkenin geleceği. Onların kentte söz sahibi olmaları gerektiğini düşünüyorum. Gençlerimizin fikirleri geleceği belirleyecektir. Hep birlikte ilgili kurum ve kurumlarla çalışmayı da unutmamanız lazım. Projelerinizde insanlara dokunmaya çalışmanız çok önemli. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gençlik Meclisi Vali Ersin Yazıcı’yı ziyaret etti- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Ertuğrul Berberoğlu, Cadde160 Art Galley’de- Güncel Haberler MÜSİAD İzmir’de Birlik ve Beraberlik Mesajı- Güncel Haberler Mert Şenel’den “Özgürlük Parkı”na akustik versiyon!- Güncel Haberler Sağlıklı Yaşam İçin Beynimizi Nasıl Kullanmalıyız?- Güncel Haberler Seda Sayan Sordu, Kanserle İlgili Merak Edilenleri Yanıtladık- Güncel Haberler Sony, Sony Teknoloji Günü’nde sekiz yeni teknolojiyi tanıttı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat