10 Nisan Pazar Reyting sonuçları: Lider Yapım Merak Konusu!

Sıradaki içerik:

10 Nisan Pazar Reyting sonuçları: Lider Yapım Merak Konusu!

e
sv

Gönül Dağı 59. Bölüm

11 Nisan 2022 15:03
Gönül Dağı 59. bölümüyle, ramazan ayına özel sahneleriyle devam ediyor. Bölüme çok büyük bir haberle başladık. İftar sonrası İrfan'ı Almanya'da gördüğünü söyleyen İlhami bütün ailede çok büyük bir şoka yol açtı. Önce İlhami'nin benzettiği düşünülse de baba hasreti çeken Taner buna çok ikna olmadı. İçinde hep bir baba umudu taşıyan Taner'in kalbine bu haber kurt düşürdü. Sorgulamaya başladı.
GÖNÜL DAĞI 59. BÖLÜM!

Şili’den patates toplama makinesi siparişi alan amcaoğulları heyecandan yerinde duramadı. Dilek’in de yardımıyla güzel bir toplantı yapıldı. İlk parça olarak 100 adet siparişi alan amaoğulları çok mutlu oldu. Toplantı sahnesindeki Ramazan’ın heyecanı ve mutluluğu, Sabri’yle yabancı dilde atışmaya çalışması çok güzeldi. Veysel hem yeni siparişlerin hem de Cemile’nin durumunun derdindeydi bu bölüm. Cemile annesini kaybettiği evde yeniden kaybetme korkusu yaşıyor. Psikolojik olarak kendisini o kadar etkilemeyeceğini düşünmüştü fakat Cemile tahmin ettiğinden daha çok etkilendi. Neyse ki önümüzdeki bölümde Cemile’nin geçmişinin kapılarını kırdığını göreceğiz.

Elif babasından dolayı acı çekmeye devam ediyor. Aşkını itiraf eden Kenan çok mutlu ve Elif’i de mutlu etmek istiyor fakat Elif buna izin vermiyor. Kibarca reddetmesi hepimizi üzdü. Koyun doğurtan çiftimizin artık Kenan ve Elif adında 2 kuzusu var. ElKen çifti birbirine her geçen bölüm daha çok yaklaşıyor. Geçmişin duvarlarına çarpan Elif, Kenan’a tamamen teslim edecek mi? Merakla bekliyoruz. Elif’in babası yüzünden satmak zorunda kaldığı evi ve çağla bahçesini Kenan aldı. Zaten toprak almaya niyetli olduğunu söyleyen Kenan Elif’e yardımcı oldu. Bölüm sonunda her şeyi geride bırakıp Kenan’a güvenmeyi deneyeceğini anladığımız Elif ve Kenan bizi çok mutlu etti.

Asuman ve Ramazan sonunda kavuştu. Söz ve nişan yapan çiftimiz Müslüm babanın sesinden “Böyle bir aşk görülmemiş dünyada.” dedirtti. Ramazan’ın Asuman’a koca bir koli kahve göndermesi, tuvaleti tamir ettirmesi, berberden çekinmesi çok güldürdü. Her şey kusursuz olsun isteyen Ramazan bir aksilik olmaması için çok uğraştı. Sonunda Münir başkan kızını Ramazan’a verdi. Asuman annesinden dolayı bir yanı kırık olsa da Ramazan’a kavuştuğu için çok mutluydu. Yüzükler takıldığı an tüm kasabada çalan Müslüm Gürses şarkısı duygulandırdı. Bu bölümün başında Hacer’in Rıfat’ı yıkarken çalan “Doğar Yaz Ayları” türküsü de bölüme damgasını vurdu. Haftaya görüşmek üzere.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.