Üç Kuruş Dizisi Yeşim Kim, Nereli, Kaç Yaşında, Hangi Projelerde Rol Aldı?

Sıradaki içerik:

Üç Kuruş Dizisi Yeşim Kim, Nereli, Kaç Yaşında, Hangi Projelerde Rol Aldı?

e
sv

Gönül Dağı Dizisi Elvan Karakteri Kim, Kaç Yaşında, Nereli, Hangi Projelerde Yer Aldı?

30 Aralık 2021 18:49
Ekranların en sevilen dizilerinden Gönül Dağı kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor. En son Oya İloğulları, diziye Elvan karakteri ile katıldı
Gönül Dağı Dizisi Elvan

Cumartesi akşamı Trt ekranlarında büyük beğeni ve beğeniyle izlenen Gönül Dağı dizisi kadrosunu genişletmeye devam ederken, son olarak Yörük Kızı Elvan karakteri ile Oya İloğulları diziye eklendi.

Dönül Dağı Dizisi Elvan Kim?

Bu yazıda neler var?

Gönül Dağı dizisindeki Elvan kimdir? Köprü Film imzalı Gönül Dağı dizisinde yeni yer alan Elvan karakterini genç oyuncumuz Oya İloğlulları oynayacak. Gönül Dağı dizisine yeni katılan genç oyuncumuz Oya İloğlulları ile tanışıyoruz.

Dönül Dağı Elvan (Oya İloğulları) Kim?

(Dönül Dağı Elvan) Oya İloğulları 22 yaşındaki genç oyuncumuz Oya İloğulları 1999 yılında Bursa’da doğdu. Eskişehir Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ana Sanat Dalı mezunu olan Oya İloğlulları, çeşitli reklam filmlerine katılarak sektöre adım attı. Afyonkarahisar Şehir Tiyatroları’nda oyuncu olan Oya İloğlulları, hayatına İstanbul’da devam etmektedir. Güzel oyuncumuz bu sezon Gönül Dağı dizisinde beyaz perdede boy gösterecek.

gönül dağı elvan

Oya İloğlu evli mi yoksa sevgilisi var mı? Sektöre yeni giren güzel oyuncumuz Oya İloğlulları, hayatında biri var mı diye merak ediyor. 22 yaşındaki oyuncumuz henüz evli değil. Bu nedenle güzel oyuncumuz Oya İloğlulları’nın hayatında hiç kimse tanınmamaktadır.

Cumartesi akşamı ekrana gelen diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Oya İloğulları 48. bölümde ekrana gelecek. Genç oyuncu İloğulları, “Gönül Dağı” dizisinde göçebe kız Elvan rolünü oynayacak.

Gönül Dağı dizisinde rol alacak olan Oya İloğulları’nin güncel instagram hesabı @oya.ilogullari takip edebilirsiniz. Gönül Dağı hayranı iseniz  Gönül Dağı reytingleri hakkında bilgiyi buradan takip edebilirsiniz

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.