OLUVERSİN GARİ

Sıradaki içerik:

OLUVERSİN GARİ

e
sv

GÖNÜL DAĞI ‘KURBAN’

16 Temmuz 2021 14:54
Trt1'in sevilen dizisi Gönül Dağı iyi bir ivme yakalamışken sezon finali yaptı. Sezon finali yayınlanan dizinin sevenleri özleyeceklerini belirtirken Köprü Film'den ve Trt1'den güzel bir haber geldi.
gonul-dagi-kurban

Gönül Dağı Kurban Bayramı’nda bayrama özel bölümüyle bizlerle olacak. Dizide geçmişe dönülecek ve Veysel ile Cemile’nin düğün zamanına gideceğiz. Veysel ve Cemile’nin düğünü yapılırken Zahide de oğullarına sünnet düğünü yapacak. Kurban özel bölümünde Suzan Sürmeli konuk oyuncu olarak katılacak. Bayram telaşı ve geçmişin gizli bilinmeyen anlarını göreceğimiz bölümde kahkaha yine evlerden taşarken her zaman olduğu gibi gözyaşı ve hüzün de bu bölümde bizlerle olacak. Ayrıca bölümün bir kısmında Dilek’i de göreceğiz. Taner ve Dilek geçmişte karşılaştı mı? Bu bir yanılsama mı yoksa günümüzü mü gösteriyorlar? Hepsi bayram özel bölümünde.

Bilindiği gibi sezon finalinde Serdar karakteri ailesinin yanına gitmişti ve bu gidiş Elif’i çok üzmüştü. Cam Tavanlar dizisine katılan Utku Ateş’in diziye geri dönmesi konusunda izleyicilerden büyük bir baskı var. Döneceğine dair dedikodular varken eğer olursa oyuncunun yeni dizisinden nasıl çıkacağı da merak ediliyor. Ayrıca yaz aylarında sezon finalinden sonra Gülsim Ali İlhan’ın da diziden ayrılacağı konuşuluyordu. Yapımcı kanalından henüz bu durumlarla ilgili bir açıklama yok fakat sezon finalinde Dilek’in Taner’e İstanbul’a gitmesi gerektiğini söylediğini de hatırlıyoruz. Asuman karakterinin de atanarak gittiğini gördüğümüz dizide giden olacak mı? Dönen olacak mı? Göreceğiz. Şimdiden hepinize iyi bayramlar iyi seyirler….

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

casino siteleri