Gönül Dağı Yeni Bölüm Özeti! Gönül Dağı Son Bölümde Neler Oldu?

05.12.2021

109 Kişi Okumuş

0 Yorum

Gönül Dağı Yeni Bölüm Özeti! Gönül Dağı Son Bölümde Neler Oldu?

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun

Gönül Dağı yeni bölüm özeti; Gönül Dağı sezonuna rekorlar kırarak devam ediyor. Televizyonların en çok izlenen dizisi Gönül Dağı bu hafta da izleyicileri ekran başına bağlamayı başardı. Totalde 11.86 reyting alarak zirveye adını yazdıran Gönül Dağı kendi rekorunu kırmış oldu. Yeni sezonda ilk sezonun tadını verip veremeyeceği konusunda kafalarda soru işaretleri bırakan dizi tüm soru işaretlerini gidererek izleyiciyi cumartesi akşamları Trt1 ekranlarına kitledi.

Gönül Dağı Yeni Bölüm Özeti (42. Bölüm)

Gönül Dağı yeni bölümde Taner ve Dilek Nevşehir’de yaptıkları müthiş balayından döndüler. Dilek eşine ve eşinin evine oldukça alışmış görünüyor. Bölüme Kenan’ın ailesine ve evine kavuşmasıyla başladık. Sosyal medyadan gördüğümüz yorumlara bakarak Kenan’ın ailesine kavuşmasının verdiği mutluluktan çok Veysel’in hüznü dikkat çekmiş görünüyor. Babasından çocukluğundan beri takdir ve sevgi görmemiş olan Veysel ağabey figürüne ve Kenan’a bu kadar gösterilen ilgi ve sevgiden sonra mutsuzlaşması çok normal karşılanıyor. En çok kızılan karakterlerden biri de tabiki Düğüncü Muammer. Kenan’a sarıldığı gibi Veysel’e sarılamayan Muammer. Evin içinde bir tek annesinden destek görmüş olan Veysel annesini de kaybetmiş gibi görünüyor. Döndü ve Muammer bir süre daha Kenan odaklı yaşayacaklar gibi. Gereksiz alınganlık mı dersiniz yoksa haklılık payı mı bilemem ama çözülmeyecek sorunlar olmadığını düşünüyorum.

Gelelim ilişkileri iyice çıkmaza giren Asuman ve Ramazan’a. Hayatına bir şekilde devam etmeye çalışan Ramazan Asuman’dan aldığı haberle yıkıldı. Ramazan’a ulaşıp bir çözüm yolu bulmaya çalışan Asuman Veysel’in gazabına uğradı. Asuman Dertli Kafe’de Ramazan’ı bekledi fakat Veysel Ramazan’a Asuman’ın beklediğini söylemedi. Veysel’e oldukça kızdık. Ramazan için oldukça hassas olan bu konuda kesinlikle haberi olmalıydı. Evet iyiliğini düşündü Ramazan’ın belki ama yine de bunu bilmeye hakkı vardı. Hilmi ve ailesi Asuman’ı istemeye geldi. Asuman da Ramazan tarafından reddedildiğini düşünüyordu çünkü Dertli Kafe’ye gelmemişti.

gonul dagi yeni bolum ozeti

gonul dagi yeni bolum ozeti

Gönül Dağı Yeni Bölüm; Ramazan Soluğu Belediye Hopörlerinde Alır!

Ramazan Asuman’a gelen görücüleri görünce doğruca belediye hoparlörüne koştu. Derdini anlatacak ve akıtacak olan şarkıyı tüm Gedelli’ye dinletti. Durum böyle olunca da Asuman’dan azar işitti. Bana sorarsanız artık paramparça, bölük pörçük olmuş olan bu ilişkinin kurtulması çok zor. AsRam barışacak mı? Yoksa Asya ve Ramazan borçlar yüzünden evlenmek zorunda mı kalacak? Hepsini göreceğiz. Elbette Asuman ve Ramazan barışsın isteyenler var. Asuman ve Ramazan ilişkisi çıkmaza girdiği için ve toparlanması mümkün olmadığı için Ramazan’ın Asya’ya şans vermesi gerektiğini düşünenler de var. Bana kalırsa hangisi gerçekçi olur onu düşünmek gerek.

gonul dagi yeni bolum ozeti

gonul dagi yeni bolum ozeti

Birinci sezonunda oldukça güldüren Gönül Dağı dizisi yeni bölümlerinde  fazlasıyla ağlatıyor. Her bölümde ayrı bir dert. Gerçekten izleyici artık eski güldüren bölümlere dönmek istiyor. Dram dozunu arttırınca artan reytinglerin ve dram odaklı rakip dizi Kardeşlerim’in bunda payı çok büyük. Amaç belli dram seven total kitle ve reyting. Komedi potansiyeli bu kadar yüksek olan bir dizide çözülebilecek sorunların bu kadar büyütülmesi ve problemlerin haftalarca sürmesi izleyiciyi kaçırabilir. Gönül Dağı izleyicileri artık komedi izlemek ve gülmek istiyor. Her bölüm ayrı bir karakterin derdine ağlamak biraz yordu. Umarım Asuman Ramazan çıkmazı, Veysel’in babasıyla problemi, borçlar ve Mezarcı İlyas sorunu, Sefer ve rahatsızlığı bir an önce çözülür. Artık gülmek istiyoruz. Ayrıca bölüm boyunca doğru dürüst göremediğimiz Dilek Taner çiftini yani başrollerimizi de daha fazla görmeliyiz. Haftaya görüşmek üzere.

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ

[php][/php]