Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Görkemli Hatıralar Kemer’de- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Görkemli Hatıralar Kemer’de- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Halk TV'de sunuculuğunu Serhan Asker'in yaptığı Görkemli Hatıralar programında canlı yayın konuğu oldu.
 
Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden olan Kemer'de yapılan programa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
 
Mustafa Ertuğrul Aker Parkında yapılan can yayına, Başkan Topaloğlu'nun yanı sıra şair Şükrü Erbaş ve sanatçı Songül Karlı da katıldı.
 
Başkan Topaloğlu, canlı yayında Kemer hakkında bilgiler vererek, Kemer Belediyesi olarak eğitime yaptıkları desteklerden bahsetti.
 
Canlı yayına katılanlar,  Rusya'nın Ukrayna'ya işgaline de tepki göstererek, savaşa hayır dedi.
 
Canlı yayın daha sonra Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de dahil oldu.
 
Böcek, Antalya'ya en fazla turist gelen ülkelerin ilk sırasının Rusya ve Ukrayna olduğunu belirterek, savaşın bir an önce durmasını temenni etti.
 
Öte yandan, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu öncülüğünde kurulan Kemer Belediyesi Gençlik Orkestrası da canlı yayında mini bir konser verdi.
 
Başkan Topaloğlu, şefliğini Furkan Üstündağ'ın yaptığı gençlik orkestrasının 6 ay gibi kısa bir sürede büyük yol kat ettiğini belirterek, Üstündağ ve öğrencilerini tebrik etti.
 
Canlı yayını, CHP Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz, CHP Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, Kemer Belediye meclis üyeleri Hasan Ali Acar ile Mustafa Bilici, partililer ve vatandaşlar ilgiyle takip etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Görkemli Hatıralar Kemer’de- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Selami Şahin 2021 Yılını Sürprizlerle Tamamlayacak! Yeni Yıl Coşkusunu Sevenleriyle Karşılayacak!- Güncel Haberler Genco Erkal ‘Bir Delinin Hatıra Defteri’ ile 9 Aralık Perşembe Trump Sahne’de- Güncel Haberler 20 Kasım Pazar Dizi reytingleri! Yargı, Teşkilat, Tozluyaka ve Güzel Günler’in reytingleri nasıl geldi? Bahar Alerjisini Yönetmenin Yolları – Çocuk Alerji, Göğüs Hastalıkları Uzmanı ve Alerji Astım Derneği Başkanı Prof. Dr. Ahmet Akçay- Güncel Haberler Osmangazi’de Kadınlar Günü’ne Özel Etkinlik – Güncel Haberler Ayvalık Belediyesi Fes İşleri Ekiplerinden Hizmet Seferberliği- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat