Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

“Görünende Fazlası’na” Şahit Olun- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Magazin Haberleri » “Görünende Fazlası’na” Şahit Olun- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Zeynep Üner’in sunduğu ve Odeabank işbirliğiyle hayata geçirilen yepyeni sohbet programı “Görünenden Fazlası” GAİN’de yayına girdi. Üner’in konukları ise müzisyen ve paylaşmaya dayalı bir iyilik hareketi olan AHBAP’ın kurucusu Haluk Levent, gazeteci ve podcast’lerine aldığı konuklarıyla adından sıkça söz ettiren Nilay Örnek, fotoğrafçı ve yönetmen Koray Birand ve Olimpiyat Şampiyonu Milli Okçu Mete Gazoz oluyor. Kendilerinden beklenenle yetinmeyen, hep daha fazlasını yapmak isteyen, bir hayata birden fazla hayat sığdıranların hikayesi, “Görünenden Fazlası” ile GAİN’de.

 

Odeabank işbirliğiyle hayata geçirilen “Görünenden Fazlası” ile GAİN’in fark yaratan sohbet programlarına bir yenisi eklendi. 

 

Moda ve lifestyle dünyasının geri planındaki önemli isimlerden Zeynep Üner, Görünenden Fazlası’nda sırasıyla Haluk Levent, Nilay Örnek, Koray Birand ve Mete Gazoz’u konuk ediyor. 

 

Zeynep Üner, sohbetlerinde konuklarının hatırlanmaya değer özel anlarından bahsediyor, pek bilinmeyen yönlerini gösteriyor, en iyi yaptıkları şeyleri farklı boyutlarıyla sorguluyor. Bir noktada “sihirli kapıdan” geçerek hayatlarında görünenin ötesinde neler olduğuna bakıyor. Bu sırada program konukları ve Üner kendilerini metaverse dünyasından masa tenisi mücadelesine, sıcacık anılardan meslek sırlarına çok farklı yerlerde buluyor. 

 

“Görünenden Fazlası” ilk iki bölümüyle şimdi GAİN’de izlenebilir. Toplam dört bölümden oluşan programın devamı ise gelecek hafta Cumartesi günü yayınlanacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

“Görünende Fazlası’na” Şahit Olun- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Bahar Toprak;

Bahar Toprak; 30 Mayıs 2023

RASTGELE İÇERİKLER

Microsoft’un Kuantum Programlama Dili Eğitimleri ’ne başvurular sürüyor Güvenli ve keyifli online alışverişin yolları- Güncel Haberler StartupCentrum 2021 Türkiye Startup Ekosistemi Yatırım Raporu’na göre girişimlere toplam 1,56 milyar dolar yatırım yapıldı.- Güncel Haberler Ödeal ve Takside POS Birleşti- Güncel Haberler Sirenli dış mekan Netatmo kamera ile evinizi ve iş yerlerinizi davetsiz misafirlerden koruyun- Güncel Haberler Ünlü İsimlerin Tasarım Fincanları Eğitime Destek Oluyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat