10 Mayıs Salı Reyting sonuçları: Baba mı, Üç Kız Kardeş mi , Survivor mı, Evlilik Hakkında Her Şey mi?

Sıradaki içerik:

10 Mayıs Salı Reyting sonuçları: Baba mı, Üç Kız Kardeş mi , Survivor mı, Evlilik Hakkında Her Şey mi?

e
sv

Gülümse Kaderine Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

11 Mayıs 2022 15:13
Gülümse Kaderine dizisi oyuncu kıyafetleri oldukça merak konusu oldu. Fox TV de yayınlanan Gülümse Kaderine dizisi Bursa’da yetişme yurdunda büyüyen iki arkadaş Yaren ve Eda’nın 18 yaşında kendi ayakları üzerinde durmak için İstanbul’a gelmesiyle başlar.
gülümse kaderine dizi kıyafetleri

Başladığı günden beri reyting rekorları kıran dizilerden Gülümse Kaderine dizi kıyafetleri oldukça merak konusu oldu. Fox TV de yayınlanan Gülümse Kaderine dizisi Bursa’da yetişme yurdunda büyüyen iki arkadaş Yaren ve Eda’nın 18 yaşında kendi ayakları üzerinde durmak için İstanbul’a gelmesiyle başlar. Daha anaç ve okuma hayali olan Yaren ve hayatın ona borcu olduğunu düşünen Eda’nın bir partiye katılmasıyla onları bekleyen hayat hikayeleri dev oyuncu kadrosuyla çok güzel ele alınmakta. Özellikle Bahar Şahin (Eda), Sude Zülal Güler (Yaren), Mine Tugay (Neval), Aslı Sümen (Ayşegül) karakterlerinin sergiledikleri performansları, oyunculukları ve kıyafetleri izleyici de merak uyandırmakta. Her geçen gün ilginin arttığı Gülümse Kaderine dizisi oyuncu kıyafetleri listesini de sizin için derledik.

Gülümse Kaderine Dizisi Neval’ın Kıyafetleri

 

Gülümse Kaderine Neval’ın kıyafetleri içindeki fuşya kemerli elbise 450 TL’dir. Markası Atelier Aliz’dir. 1.bölüme damgasının vuran bu kemer detaylı elbiseyi Mine Tugay’ın da mükemmel fiziğiyle çok bir şekilde taşıdığını söylemeden de geçmemek lazım. Birçok rengi bulunan kemer detaylı elbise şu an internet sitesinde gördüğümüz kadarıyla 359 TL olarak indirimde.

Gülümse Kaderine Neval’ın kıyafetleri

Gülümse Kaderine Neval’in kıyafetleri içinde oldukça beğenilen parçalardan biri de  yine 1. Bölümde giydiği  V yaka mini siyah elbisedir. Markası ADL’dir ve fiyatı 499,95 TL’dir.

Gülümse Kaderine Neval’ın kıyafetleri

Gülümse Kaderine Neval’ın küpe markası ise Eesha Jewellery’dir.

Gülümse Kaderine dizisinin başrol oyuncusu Mine Tugay, güzelliği ve giydiği kıyafetleriyle dikkatleri üzerine geçen isimlerden biri olmuştur.

Gülümse Kaderine Neval’ın kıyafetleri arasında beğenilen bir model de  3.bölüm elbisesi kol ve yırtmaç detaylı mini elbisesidir ve bu kıyafetle geceye damga vuran kişilerden biri olmuştur. Bu kol ve yırtmaç detaylı mini elbisenin markası Atelier Aliz olup fiyatı ise 699 TL’dir.

Gülümse Kaderine Neval’ın kıyafetleri

Fragmanın yayınlanmasıyla şimdiden ilgi çeken ve 11 Mayıs 3.bölümde gösterilecek olan Neval’in gömleğinin markası Setre olup fiyatı 499 TL’dir.

Gülümse Kaderine Dizisi Eda’nın Kıyafetleri

Genç yeteneklerden Bahar Şahin’in başrolünde yer aldığı Gülümse Kaderine dizisindeki performansı dizinin yayınlandığı ilk dakikadan beğeni topladı.

Gülümse Kaderine Dizisi Eda’nın Kıyafetleri

Eda karakteriyle karşımıza çıkan Bahar Şahin’in ilk bölümde parti sahnesinde giydiği kırmızı elbise çok konuşuldu. Gülümse Kaderine Eda’nın kıyafetleri içinde çok konuşulan bu elbisenin  markası Emel İsmailoğlu’dur. Özel tasarım olan bu omuz dekolteli elbisenin fiyatı ise 2750 TL’dir.

Gülümse Kaderine Dizisi Yaren’in Kıyafetleri

Gülümse Kaderine Dizisi Yaren’in Kıyafetleri

Gülümse Kaderine dizisinin başrol oyuncularından Sude Zülal Güler, Yaren karakteriyle ve onun naif halleriyle seyilci tarafından çok beğenilmiş gözüküyor. 2. Bölümdeki beyaz elbisesiyle öne çıkan Yaren çok da güzel bir oyunculuk sergiledi. Gülümse Kaderine Yaren’in kıyafetleri 2.bölümde Mangosteen marka ve 320 TL’dir.

Gülümse Kaderine Dizisi Ayşegül’ün Kıyafetleri

Dizinin yaptığı kombinleri ile adından söz ettiren bir diğer karakteri de Ayşegül’dür

Gülümse Kaderine Dizisi Ayşegül’ün kıyafetleri

Gülümse Kaderine Dizisi Ayşegül’ün kıyafetleri arasındaki bu takımın markası ADL’dir. Oldukça şık bir kombin olan bu takım etek ve ceket olarak ayrı ayrı satılmaktadır. Etek fiyatı 499 TL olup şu an sitede indirimdedir. Ceket fiyatı 1200 TL olup şu an stokta bulunmamaktadır.

Gülümse Kaderine Ayşegül’ün kıyafetleri arasında olan  siyah elbisenin markası Bypinkfreud’dur.  Markası Kendall ve fiyatı 399 TL’dir. Kaban markası ise Nonat Atelier’dir ve fiyatı $266’dır.

Dizinin yayınlandığı ilk bölümünden itibaren bu  güzel kombinlerin seçilmesi dizinin keyifle izlenmesini sağlamıştır. İlerleyen zamanlarda diziyle ilgili yeni gelişmeleri sizlerle paylaşıyor olacağız, bizi takipte kalın.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.