Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Gündoğdu, Muhtarhane’de incelemede bulundu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Gündoğdu, Muhtarhane’de incelemede bulundu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Büyükşehir’den sosyal tesis isteyen muhtarlar taleplerine kavuşuyor. Muhtarhane’de incelemede bulunan Gündoğdu, tesisin muhtarlara hayırlı olmasını temenni etti

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, muhtarlardan gelen talep doğrultusunda muhtarların hem işlerini takip edebilecekleri hem de sosyal alan alarak kullanabilecekleri ‘Muhtarhane’yi hizmete sunuyor. Muhtarhane’de incelemede bulunan Büyükşehir Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, “Yakın zamanda hizmete girecek tesis muhtarlarımıza hayırlı olsun” dedi. Genel Sekreter Gündoğdu’ya Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Aydınlık, Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Numan Balaban, muhtar dernek başkanları ve muhtarlar eşlik etti.

 

“MUHTARLARIMIZA HAYIRLI OLSUN”      

Muhtarların halka en yakın yerel yönetim birimi olduğunu hatırlatan Genel Sekreter Balamir Gündoğdu, “Belediyeler ve vatandaşlarımız arasında mekik dokuyan muhtarlarımız birçok hizmetin gerçekleştirilmesinde önemli rol oynuyor. Bu bakımdan yapılan hizmetlerde kendilerinin emeği büyük. İstedik ki işlerini yapabilecekleri ve sosyalleşebilecekleri bir mekan olsun. Muhtarhane’yi de bu amaçla yaptık. Muhtarlarımıza hayır olmasını temenni ediyorum” şekilde konuştu.

 

TOPLAM 670 METREKARELİK ALAN

Geçtiğimiz aylarda sözleşmesi sona eren İzmit 2 nolu balıkçı restoran tadilattan geçirilerek yeni bir konsept ile muhtarların hizmetine sunulacak. Muhtarhane 350 metrekare kapalı ve 320 metrekare açık alana sahip. Projede kapalı alan 160 metrekarelik barista ve oturma alanı, 190 metrekarelik alanda; toplantı odası, idari ofis, mescid, mutfak, personel giyinme odaları ve depo bölümleri bulunuyor. İç kapasitesi 70, dış mekân ise 60 olmak üzere toplam 130 kişilik oturma kapasitesine sahip olan Muhtarhane’de 4 personel hizmet verecek.

 

HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ

Yapının en kullanışlı ve ekonomik şekilde dönüştürülebilmesi için her şey düşünüldü. Öncelikle binanın çatısında lokal alanlarda membran yenileme ve kiremit serim işlemi yapılırken eş zamanlı içeride de çelik çatıyı güçlendirmek için gerekli çalışmalar yapıldı.

 

MEKANİK SİSTEMLER YENİLENDİ

İçeride ytong duvarlar örülerek mahaller oluşturuldu. Bütün alanlarda elektrik, mekanik sistemler yenilendi. Tavan alçıpan asma tavan, ıslak hacimler metal asma tavan, zemin kaymaz seramik olarak yapıldı. Binanın iç oda kapıları lamine levha kaplamalı kanat, ahşap kasa ve alüminyum doğrama ve alüminyum olarak tasarlandı.

 

GÜVENLİK KAMERASI İLE İZLENECEK

Bina dış cephesinde alüminyum kompozit cephe uygulaması yapılarak wallwasher aydınlatma sistemleri ile aydınlatıldı. Bahçede; zeminde otomatik sulama hattı, toprak serimi, sert zemin iyileştirmesi ve yeni aydınlatma sistemi montajları yapıldı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gündoğdu, Muhtarhane’de incelemede bulundu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Kanal İstanbul’a Hayır Diyoruz!- Güncel Haberler Turkcell Platinum İstanbul Night Flight Konserleri, Star Yağmuruna Devam Ediyor- Güncel Haberler Genç beyinlerle tazeleniyorlar- Güncel Haberler Kemer Belediyesinden Ücretsiz Wİ-Fİ Hizmeti- Güncel Haberler FilmBox Arthouse Haziran Ekranlarında Roberto Rossellini ile İtalyan Rüzgarı Emirates, Tayland’da turizmi teşvik etmek için ülkenin Turizm Otoriyesiyle ile anlaşma imzaladı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat