Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Günlük Kiralık Daire hizmeti

Ana Sayfa » Sizden Gelenler » Günlük Kiralık Daire hizmeti
Google News Abone Ol
Günlük Kiralık Daire hizmeti

Günlük kiralık daire ne demektir? Sorusuna en iyi yanıt; konaklama mekanları yerine, muhitine, işlevine ve yapısına göre ayrılırlar. Otel, pansiyon ve günlük kiralık dairelerdir. Bunların içerisinde oteller en lüks ve en kapsamlı işletmelerdir. Bunlarda kendi içlerinde kapsamına göre ayrılırlar.  Butik otel ve yıldızlı oteller olarak bilinirler.

Yıldızlı oteller en çok 5 yıldızlıdırlar alınan her yıldız belirli bir standart , ölçü ve kalitenin göstergesidir. Bu yıldızlar çeşitli standartlara ulaşan otellere verilir. Pansiyonlar ise yarım pansiyon ve tam pansiyon olarak ikiye ayrılır. Otellerden biraz daha ekonomik konaklama işletmeleridir. Tam pansiyonda herşey fiyata dahilken yarım pansiyonda bazı hizmetler kısıtlandırılmıştır. Otel ve pansiyon işletmelerinde yemekhaneler vardır. Günlük kiralık daireler ise otel ve pansiyon işletmelerinden çok daha basit mantıkla çalışır farklı bir statüdür. Rezidansta veya apartman dairelerinde olurlar.  Bir binanın ya da rezidansın içindeki belli sayıda evi alan firmalar bunları günlük olarak kiraya vermektedir.

Günlük evler 1+0, 1+1, 2+1 ve çok nadir de olsa 3+1 dairelerden oluşmaktadır.  Esenyurt günlük kiralık daire ihtiyaçlarınız için linkteki web sitesine göz atabilirsiniz.

Günlük Kiralık Daire hizmeti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dünya Şizofreni Günü “Ben Bu Cihana Sığmazam” ekibi Özbekistan’da- Güncel Haberler Büyükşehir Belediyesi’nden Arsoy’a vefa- Güncel Haberler Antalya Büyükşehir Belediyesi, ‘Mavi Paten Projesi’ başlattı- Güncel Haberler Kuveyt Türk çiftçi ve yatırımcılara ELÜS ile destek verecek- Güncel Haberler Borusan Contemporary, Stumreich’ın Egemenlik eseriyle Contemporary İstanbul’da!

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat