GUPSE ÖZAY VE BARIŞ ARDUÇ EVLENDİ

30.07.2020

0 Yorum

6 yıllık ilişkilerini evlilikle şekillendirmeye karar veren Gupse Özay ve Barış Arduç çifti Çeşme’de evlendi. Yapılan röportajla yüzleri güldüren ikilinin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

GUPSE ÖZAY VE BARIŞ ARDUÇ EVLENDİ

Gupse Özay ve Barış Arduç bundan 6 sene önce Deliha filminin çekimlerinde tanışmışlardı. Film setinde başlayan arkadaşlık kısa sürede aşka dönüşmüştü. 6 senedir ilişkileriyle kendilerinden çok söz ettiren çiftten dün güzel haber geldi. Çeşme’de evlenen çiftimiz objektiflere çok güzel pozlar verdiler.

GUPSE ÖZAY BARIŞ ARDUÇ

Aldıkları kararla sevindiren ikili yapılan röportajla yüzleri güldürdü. Senelerdir birinin projesi bitip diğerininki başladığı için evlenmeyi ertelediklerini söyleyen çift bu yaz güzel haber verdi. Pandemi dolayısıyla düğünlerini gelecek yıla ertelediklerini de belirttiler. Muhabirin nikah hediyesi sormasıyla arada komik bir diyalog geçti. Gupse Özay bir sonraki gün doğum günü olduğunu nikah ve doğum günü hediyelerini birleştirme ihtimalinin olduğunu espirili bir dille belirten Gupse Özay’ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Sosyal medya yorumlarına ve genel kanıya bakarsak bu haber uzun süredir bekleniyordu. Sade ve temiz sansasyonsuz bir ilişki yaşamaya çalışan çiftin nikahı da öyle oldu. Sade bir törenle çok şık bir şekilde hayatlarını birleştiren ikilinin yeni atıldıkları macera umarım çok keyifli olur.  Mutluluklar.

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ