Sanatseverlerin hayal gücünü zorlayan ve şaşırtan sanatçı Engin Beyaz, ‘Sanal Kütüphane’ adlı kişisel sergisiyle 15 Ocak 2022 den itibaren Galeri Diani’de!- Güncel Haberler

Sıradaki içerik:

Sanatseverlerin hayal gücünü zorlayan ve şaşırtan sanatçı Engin Beyaz, ‘Sanal Kütüphane’ adlı kişisel sergisiyle 15 Ocak 2022 den itibaren Galeri Diani’de!- Güncel Haberler

e
sv

Haftanın En Çok Konuşulan Dizileri! 13-19 Aralık 2021

21 Aralık 2021 16:09
13-19 aralık tarihleri arasında yayınlanan diziler arasında yazılı görsel ve internette en çok kendinden söz ettiren dizi, Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız oldu. Dizi toplamda 1195 ortamda konu edilmiş durumda. 
haftanın en çok konuşulan dizisi camdaki kız

13 Aralık pazartesi ile 19 Aralık pazar günü ekranlarda olan diziler arasında en çok konuşulan dizileri sizler için araştırıldı.

 

13-19 aralık tarihleri arasında yayınlanan diziler arasında yazılı görsel ve internette en çok kendinden söz ettiren dizi, Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız oldu. Dizi toplamda 1195 ortamda konu edilmiş durumda. 

haftanın en çok konuşulan dizisi

İkinci sırada TRT 1 ekranlarının sevilen ve ilgi gören dizilerinden Masumlar Apartmanı 1017 görsel ve yazılı ortamda yer alarak haftanın en çok konuşulan dizileri arasında ikinci sırada yerini aldı.

haftanın en çok konuşulan dizileri hangileri

Üçüncü sırada Fox Tv ekranlarının sevilen dizilerinden Yasak Elma dizisi yer aldı. Yasa Elma yazılı, görsel ve internet ortamında 885 kez yer alarak haftanın en çok konuşulan dizileri arasında yerini almıştır.

haftanın en çok konuşulan dizisi hangisi

 

Haftanın en çok konuşulan dizileri

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.