Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Halk Günü yeniden- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Halk Günü yeniden- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, 6 yıl hiç ara vermeden her Cuma yaptığı Halk Günü toplantılarına yeniden başladı. Pandemi nedeniyle ara verilen Halk Günü’nde Başkan Soner Çetin, vatandaşlardan gelen talep ve önerileri dinledi, dile getirilen sorunlara anında çözüm üretilmesi için ilgili müdürlere talimat verdi.

 

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, uzun bir aranın ardından Halk Günü uygulamasında vatandaşlarla buluştu, onların sorunlarını dinledi.

 

Pandemi nedeniyle uzun süre ara verilen, pandeminin etkisinin azalmasıyla geçen yaz bir ara başlatılan ancak vakaların yoğunlaşmasıyla yeniden vazgeçilen uygulama Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

 

TOPLU AÇILIŞ HAZIRLIKLARI

Başkan Soner Çetin, hemşehrileriyle yeniden bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, bundan sonra mümkün olduğunda aksatmadan Halk Günü uygulamasını gerçekleştireceklerini söyledi. Belediyenin yoğun şekilde çalışmalarını sürdürdüğünü anlatan Başkan Soner Çetin, “Biliyorsunuz her yıl bir toplu açılış gerçekleştiriyoruz. Bu yıl yine önemli tesisleri hizmete açacağımız ve temellerini atacağımız törenimizi 12 Kasım tarihinde gerçekleştirmeyi planlıyoruz. 23 tesisin açılışını, çok sayıda tesisin de temel atma törenini yapacağımız törene CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu davet ettik. Daha önce 4 ayrı açılış törenimize katılan Sayın Genel Başkanımız bir aksilik olmazsa bu törene de katılacak. İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’den de katılım için cevap bekliyoruz” dedi.

 

BELEDİYEYİ AKILCI YÖNETİYORUZ

Başkan Soner Çetin, önemli yatırımlara imza attıklarını bunun yanında belediyeden bir kuruş çıkmadan Çukurova’ya önemli tesisler kazandırdıklarını ifade ettiği konuşmasına şöyle devam etti:

 

“Belediyeyi akılcı bir anlayışla yönetiyoruz. Kaynakları verimli kullanıyoruz. Park Vadi tesisleri, Dinozor Park, Atatürk Öğrenci Evleri gibi devasa tesisler için belediyeden para harcamadık. Yap Birlikte İşletelim Devret Modeli ile halkımızın hizmetine sonduk. Kamunun parasını kendi paramız gibi kullandık ve belediyeyi neredeyse borçsuz hale getirdik. Tüm bunları yaparken de her yıl bir toplu açılış gerçekleştirdik.”

 

ATATÜRKÇÜ DURUŞUN SİMGESİ

Konuşmasında Çukurova Belediyesi Kadın Voleybol Takımına da değinen Başkan Soner Çetin, “Takımımız Sultanlar Liginde mücadele edecek. Çok iyi bir takım kurduk ve Avrupa’yı hedefliyoruz. Bugün dünyanın en iyi ligi Sultanlar Ligidir. Bu ligde Fenerbahçe, Eczacıbaşı, Vakıfbank gibi dünya devleri mücadele ediyor. Ayrıca Kadın Milli Takımımız Türkiye’nin gururudur. Kızlarımız bunun yanında Türkiye’de Atatürkçü duruşun simgesidir. Tüm Adanalılar takımımıza sahip çıksın” diye konuştu.

 

Başkan Soner Çetin’in konuşmasının ardından vatandaşlar sorun, öneri ve taleplerini dile getirdiler. Başkan Soner Çetin, salonların yanında sosyal medya üzerinde iletilen sorulara da cevap verdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Halk Günü yeniden- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Santa Farma İlaç ve Teknolojide Kadın Derneği 100 Kadını Geleceğe Hazırlıyor- Güncel Haberler Halk Ekmek modeliyle daha çok yurttaşa ucuz ekmek ulaştırıyoruz- Güncel Haberler Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dubai Emiri Şeyh Maktum ile görüştü- Güncel Haberler Hayalinizdeki Audi’yi dijital uzmanınızla tasarlayın- Güncel Haberler Yeşilçam Vokal Grubu, Bekirdere’de nostalji rüzgarı estirdi- Güncel Haberler Canik Belediyesi’nde Mesai Yoğunluğu Hız Kesmiyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat