Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hasta ve Yaşlı Ziyaretleriyle Gönüllere Dokunuluyor – Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Hasta ve Yaşlı Ziyaretleriyle Gönüllere Dokunuluyor – Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, kentin ulu çınarlarını evlerinde ziyaret ederek büyüklerinin hayır dualarını almaya devam ediyor.

 

Başiskeleli hemşehrileriyle 7’den 77’ye herkes ve her kesim ile her fırsatta ve her ortamda bir araya gelen Başkan M. Yasin Özlü, hasta ve yaşlı ziyaretleriyle de büyüklerinin hal ve hatırlarını soruyor, onların ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu kapsamda Başkan Özlü, son olarak Serdar Mahallesi’nde ikamet eden Osman Zenbil ve Hüsamettin Varol büyüklerine misafir oldu. Ziyaretlerde Başkan Özlü’ye AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral da eşlik etti.

 

Ziyaretlerde ilçenin ulu çınarlarının hal ve hatırını soran, herhangi bir ihtiyaç ve taleplerinin olup olmadığını birinci ağızdan dinleyen Başkan Özlü, büyüklerinin ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda ekibine hemen talimatlarda bulundu.

 

KENTİN KANAAT ÖNDERLERİYLE İSTİŞARE

Başiskele’yi gelecek nesillere en güzel haliyle miras olarak bırakabilmek için her yaştan hemşehrisinin görüş ve fikirlerini alan Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, kentin kanaat önderleriyle de istişarelerini sürdürüyor. İlçede yaşayan büyüklerini baş tacı olarak gören Başkan Özlü, Seymen Mahallesi’nde cami çıkışı karşılaştığı büyükleriyle sohbet etti. Büyüklerinin hal ve hatırlarını sorarak gönüllere dokunan Başkan Özlü, “Katılımcı Belediyecilik” anlayışıyla onların bilgi ve deneyimlerinden de faydalandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Hasta ve Yaşlı Ziyaretleriyle Gönüllere Dokunuluyor – Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Kasaba Doktoru Final Tarihi Belli Oldu Salgından ruhsal olarak en çok çocuklar etkileniyor Hopi Kadrosu Güçleniyor: Ayşe Orbay Kaya, Ticari İş Geliştirme Direktörlüğüne Getirildi- Güncel Haberler Distimi depresyonu nasıl anlaşılır?- Güncel Haberler Enis Arıkan: “Yakışıklı olmak için çok uğraşıyorum”- Güncel Haberler Büyükşehir Belediyesi’nden Elmalı’ya bir yatırım daha – Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat