Hekimoğlu 13. Bölüm Analizi

27.03.2020

0 Yorum

Hekimoğlu son bölüm polikliniğe yine çok ilginç hastalar geldi! Peki 13. bölümde neler oldu? Yeni bölğm fragmanı yayınlandı mı? Haberimizde,

Hekimoğlu 13. Bölüm Analizi

Hekimoğlu son bölüm Vahap Bey, Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni yine karıştırdı. 13. bölümde kovulmaktan kurtulan Ateş hocanın asistanları derin bir nefes aldı.

Hekimoğlu Son Bölümde Neler Oldu?

BÜYÜK PATRON

Hekimoğlu son bölüm ‘de Büyük krizi yine Ateş Hekimoğlu çözdü. Bu sorunu nasıl çözdüğü ise tüm hastanede merak edildi. Özellikle İpek Tekin ve Orhan Yavuz bu işin peşini bırakmadı. Gölge gibi Ateş hocanın etrafında dolaştılar. Vahap Bey asistanların gitmemesine izin verdi ama bir şartla. Vahap Bey Hekimoğlu’ndan yeni piyasaya süreceği ilacı için konuşma yapmasını istedi. Bu konuşmanın olacağının ortaya çıkması ise çok uzun sürmedi. Vahap Bey kendinden o kadar emindi ki bütün hastaneye anında Ateş hocanın yapacağı konuşmayı duyurdu.
Orhan hoca ve İpek hoca ise buna çok şaşırdı.

Bu konuşma Ateş Hekimoğlu’nun hiç yapabileceği, kabul edebileceği bir iş değildi çünkü. Asistanları için kendini feda eden bir doktor gördük bu hafta. Bunu niye yaptığını da final sahnesinde görmüş olduk. Meğer Ateş hocanın planları varmış. Yapacağı konuşma Vahap Bey’in hiç te lehine bir konuşma olmadı. Buna herkes çok şaşırdı.

POLİKLİNİK ZAMANI

Hekimoğlu Dizisi 13. Son Bölümde Polikliniğe yine çok ilginç hastalar geldi!

Her şeyi yapma olan hastamıza doktorumuzun tavsiyesi çinko oldu. Çinko eksikliği nedeniyle saçları dökülmüş, tırnaklar beslenememişti. Bir bakışta hastamızın derdini anlayan Ateş doktor bir derde daha deva oldu. Hastanede bu hafta çok daha ilginç olaylar oldu. Peş peşe Ateş doktora gelen hastaların sorunları aynıydı. Cem ve Ahmet. Cem sınav sırasında fenalaşınca yolu Ateş hocayla kesişti. İki gencimizinde annesi hepimizi duygulandırdı. Cem’in annesi ekibimize biraz agresif davransa da Ateş hoca yine haklı çıktı. Zeynep, Mehmet Ali ve Emre gençler için epey çalıştı. Kullandıkları ürünler bile karşılaştırıldı. Çamaşır deterjanları ve kıyafetleri bile değerlendirildi.

HEĶİMOĞLU SON BÖLÜM İZLE !

YÜZ YÜZE
Ateş Hekimoğlu son bölümde, Emre ile yüzleşti. Ateş hocayı Vahap Bey’e ihbar ettiğini itiraf eden Emre bizi şaşırtmadı. Son zamanlarda değişen tavırlarıyla zaten bir şeylerin değiştiğini bize hissettirmişti. Emre Cem’in annesinde de iyi intiba bırakmamış olacak ki Cem’in annesi Cem’in tedavisinde Emre’yi istemedi. İş Mehmet Ali ve Zeynep’e kaldı. Zeynep bölüm sonunda Ateş hocaya itirafını yaptı. Resmen sevgisini ve ilgisini bir kez daha hissettirmiş oldu. Ateş hoca ise bir renk vermedi. Zeynep istifa etti. Geri döneceğini düşünüyorum. Ateş hoca Zeynep’le bir gönül ilişkisi içine girmeyecektir. İpek Tekin faktörünü unutmayalım. Ateş ve İpek arasındaki bağ önümüzdeki bölümlerde netleşecektir.

Hekimoğlu reyting sonuçları bu linki tıklayarak Reyting kategirimize ulaşabilirsiniz

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ