Hekimoğlu Son Bölüm! Cici Patron Herkesi Şaşırttı

04.03.2020

0 Yorum

Hekimoğlu son bölüm ; Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeni patronuyla tanıştı. Tamamen ekonomik kanallara dayanan fikirleriyle yatırımcı olan cici patronumuz hem izleyicileri hem hastane ekibini şaşırttı.

Hekimoğlu Son Bölüm! Cici Patron Herkesi Şaşırttı

Hekimoğlu son bölüm ; Tamamen ekonomik kanallara dayanan fikirleriyle yatırımcı olan cici patronumuz hem izleyicileri hem hastane ekibini şaşırttı. Hekimoğlu son bölüm yine bi hayli ilginçti.

Hekimoğlu Dizisi! Cici Patron

Bu şaşkınlık iş insanı kimliği olan birinin hastaneye yatırımcı olmasından dolayıydı. Gelir gelmez kendi kurallarını işleme sokmaya çalışan yatırımcı, Ateş Hekimoğlu ile çok uğraşacak gibi duruyor. Zeynep, Memoli ve Emre’nin de merak ettiği bu karakter oldukça dikkat çekti. En önemli adım İpek Tekin’den gelecekmiş gibi duruyor. Yeni gelen gelen patron belli ki İpek ve Orhan üzerinden gidecek. Peki kimin üzerine yürüyecek? Cevabı çok net. Ateş HEKİMOĞLU. Yeni patron kendi kadrosunu bile kurabilir. Bölümün sonundaki tehditi hepimiz gördük. Bunların dışında Güven KIRAÇ’a “Hoş geldin.” demeyi de ihmal etmeyelim. Kendisinin hastaneye oldukça yakıştığını itiraf etmeliyim.

Hekimoğlu İnadı

Ateş Hekimoğlu inadıyla yine bombayı patlattı. İpek ne kadar dil dökse, rica etse de o beyaz önlüğü giydiremedi. Bunu kafaya takan yeni patronu ise Ateş hiç önemsemedi. Ne kadar samimi gibi görünse de Ateş için hiç te parlak günler beklemiyor gibi. Bunu hisseden Ateş’te hiç telaş yok. Sonunu düşünmüyor gibi. Düşünse de önemsemiyor. Ayrıca yine inadıyla beslenme bozukluğu olan hastayı tedavi etmek için elinden geleni yaptı. Olan Emre’ye oldu. Yanlış yaptığı uygulama azar işitmesine sebep oldu. Sonra çok üzülse de son pişmanlık ne yazık ki fayda etmedi. Nakil listesinde olan hastanın psikolojik problemini kuruldan saklayan Ateş patrondan kaçamadı. En büyük yüzleşmeyi muhtemelen İpek’le yaşayacak.

Hekimoğlu Dizisi Muhteşem Aşk

Patronun gelir gelmez patlattığı bir diğer bomba İpek’e sorduğu soruydu. Gerçekten İpek ve Ateş arasında başka bir ilişki var mı? Bu bir soru işareti. Biz de merak ediyoruz. Ayrıca olmasını da istiyoruz. İpek lafı çevirse de, kızsa da bir şeyler sezdi. Ateş’i korumak için ondan uzak durmaya çalışabilir. Bunun üzerine Ateş inadına ona daha yakın olmak isteyecektir. Bu da bizim işimize gelir. Hadi be Orhan! Yap şu keçilerin arasını. Onlar didişedursunlar biz onların muhtemel aşklarını izlemeye devam edelim. Sevdik bu ihtimali. İpek Ateş’in arkasında daha ne kadar durabilecek göreceğiz. Ateş pes etmeyecektir.

Hekimoğlu Dizisi Reytingleri Yükselişte

Ramo gibi güçlü rakiplerine rağmen kendine üst sıralarda yer bulan Hekimoğlu yükselişiyle bizleri mutlu etti. Timuçin Esen farkı kendini hissettiriyor. Başarısı daim olsun…

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ