Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hepsijet, Türkiye’nin ‘En İyi İş Yerleri’ arasında- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » Hepsijet, Türkiye’nin ‘En İyi İş Yerleri’ arasında- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Hepsiburada’nın alışveriş deneyimini uçtan uca çevreleyen ekosisteminde, stratejik bir öneme sahip olan ve üstün hizmet anlayışıyla lojistik sektörüne yenilikçi bir bakış açısı kazandıran Hepsijet, Kincentric Best Employers 2021 programı kapsamında yapılan araştırma sonucu, Türkiye’nin En İyi İş Yeri seçildi.

Kincentric uzmanlarının, programa dahil şirketlerin çalışanları arasında, ‘çalışan bağlılığı, çeviklik, bağlı kılan liderlik ve yetenek odağı’ endekslerine göre yürüttüğü araştırmalar sonucu Hepsijet, Türkiye’de 2021 yılı için Türkiye’nin En İyi İşyeri “Kincentric Best Employer” ödülünü alan 22 şirket arasına girdi.

Hepsijet’in 2021 ödülünü alma başarısını gösterdiği, Kincentric’in dünya çapında 20 yıldır sürdürdüğü Best Employers (En İyi İş Yerleri) Programı, 78 farklı pazarda uygulanıyor. Sadece son 5 yılda 4.000′ in üzerinde farklı şirketin dâhil olduğu program kapsamında bugüne kadar ‘En İyi İş Yeri’ seçilen şirketler de, 15 milyon çalışanın görüşleri ve yukarıda anılan kriterlere yönelik araştırmalar doğrultusunda belirleniyor. Best Employers (En İyi İş Yerleri) Programı, 2006 yılından bu yana uygulandığı Türkiye’nin en geniş katılımlı iş yeri araştırması olma özelliğini taşıyor.

Kincentric Türkiye Kurucu Ortağı Cengiz Gürleyik, Best Employers araştırmasının tamamen çalışan deneyimine dayandığını kaydederek, katılımcı şirketlerin çalışmayı, seçilmiş bir gruba değil, tüm çalışanlarına açtıklarını, dolayısıyla işin mutfağında yapılan araştırmanın sonuçlarının kritik önem taşıdığını belirtti. Son 20 yılda teknoloji, politika, sağlık ve dünya nüfusunda yaşanan değişiklik ve ilerlemeyle dünyanın yeniden şekillendiğini söyleyen Gürleyik, şöyle konuştu: “Bu süreçte hayatımıza pek çok yeni teknoloji dâhil oldu. Gelişen teknoloji ve bilgiye hızlı erişim hayatımızı radikal bir şekilde değiştirmeye başladı ve bu değişim devam ediyor. İş yapış şekillerinde çeviklik önemli bir olgu olarak hayatımızın merkezine yerleşti. Gene de, Kincentric araştırmaları değişen dünyada, kurumlar için değişmeyen en önemli varlığın insan olduğunu ortaya koymaya devam ediyor.”

‘Çalışan bağlılığı, çeviklik, bağlı kılan liderlik ve yetenek odağı’ endekslerine göre yürütülen bir araştırmada, çalışanları tarafından her anlamda en beğenilen, en iyi iş yeri deneyimi ve ortamını yaratan şirket olarak seçilmenin Hepsijet adına son derece gurur ve mutluluk verici bir başarı olduğunu belirten Hepsiburada İnsan Kayakları Grup Başkanı Esra Beyzadeoğlu da, şöyle konuştu:

Hepsiburada olarak tüm iştiraklerimizde ve iş fonksiyonlarımızda bu sene itibariyle elde ettiğimiz çalışan bağlılığı artışından dolayı çok mutluyuz. Yürüttüğümüz stratejik programlarla bir yandan şirketimizin sağlıklı büyümesini gerçekleştirirken bir yandan da önemli başarılara imza atıyoruz. Bu kapsamda benzer şekilde HepsiJet ile de gurur duyuyoruz. “Hepsijet, kurulduğu 2016 yılında Türkiye’de e-ticaret taşımacılık ve teslimat sisteminin yeniden şekillenmesi için hedeflerini sıralarken, çalışanlarına verdiği değeri de merkeze aldığı felsefesiyle çalıştı. Hem Hepsiburada hem de stratejik yatırımı olan tüm şirketler olarak bizim için yaptığı iş ve ünvanından bağımsız olarak, her çalışanımız son derece değerli. Ekip ve kurum kültürünün başarıya ulaşmada taşıdığı önemin farkındayız ve aynı vizyonla kurum kültürümüzün bir parçası olarak her kademeden çalışanlarımıza büyük değer veriyor, onları tüm süreçlerimize dahil ediyor, her türlü desteği veriyoruz. Çalışanlarımıza sağlıklı, verimli, mutlu bir çalışma ortamı sunmak için çalışıyoruz. Tüm bu yönleriyle, çalışanlarımız tarafından uluslararası saygın ve konusunun uzmanı Kincentric’in araştırması sonucu En İyi İş Yeri seçilmek, Hepsiburada ve Hepsijet olarak bizlere büyük bir gurur ve mutluluk verdi.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Hepsijet, Türkiye’nin ‘En İyi İş Yerleri’ arasında- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Bitdefender Antivirüs’e Ödül Yağmuru- Güncel Haberler Oltu Taşı nedir? Oltu Taşı Tesbih Nereden Alınır? Yepyeni hikâyeler ve bolca kahkaha: Gain’de Kasım Ayı Hareketli Geçecek- Güncel Haberler Dark Web’de satışa çıkarılan kurumsal kimlik bilgileri yüzde 429 arttı!- Güncel Haberler Doğal taş sektöründen Türkiye’deki İSG uygulamalarını AB seviyesine çıkarmak için Afyon ve Muğla mesaisi- Güncel Haberler Bir Peri Masalı Bige Kimdir?

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat