Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

‘Her kalp atışını önemsiyoruz’ Podcast serisi ile Daiichi Sankyo’dan sözlü tarih çalışması

Ana Sayfa » Blog » ‘Her kalp atışını önemsiyoruz’ Podcast serisi ile Daiichi Sankyo’dan sözlü tarih çalışması
Google News Abone Ol

Japonya’nın en büyük ilaç firmalarından, kalp ve damar hastalıklarına yönelik ürün ve çözümleri ile Türkiye’de büyümesini sürdüren Daiichi Sankyo, Kovid-19 pandemisi ile savaşan hekimlerimizin hikayelerini podcast yayınları ile sözlü tarihe katkı sunmaya hazırlanıyor.

Daiichi Sankyo’nun koşulsuz destek sunduğu, öğretim görevlisi Dr. Sertaç Doğanay’ın sunumuyla “Her Kalp Atışını Önemsiyoruz” podcast serisi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde başlıyor.

“Her Kalp Atışını Önemsiyoruz” podcast serisinin ilk bölümüne, bir kardiyoloji uzmanı olarak pandemiyle ilk günden beri ön saflarda mücadele eden Özel Kadıköy Medicana Hastanesi doktoru Kardiyolog Prof. Dr. Bengi Başer konuk oluyor.

Türkiye’nin pandemi ile geçirdiği bir yılı değerlendirecek Prof. Dr. Başer, kadın sağlık çalışanlarının tıp dünyasına katkısını, tarihin ilk kadın doktoru Elizabeth Blackwell’i de anarak aktarıyor.

Tüm podcast platformlarında yayınlanacak “Her Kalp Atışını Önemsiyoruz” Podcast serisinin ikinci podcast’inde ise Dr. Sertaç Doğanay’ın konuğu Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli Nörolog Dr. Öğretim Üyesi Elif Sarıönder Gencer oluyor.

Serinin yeni yayınlar ile devam edeceğini belirten Daiichi Sankyo Genel Müdürü Fatih Yedikardeş, “Daiichi Sankyo olarak pandeminin ilk gününden itibaren hekimlerimiz başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımız için koşulsuz olarak verebileceğimiz her türlü desteği sunduk. Bu çalışmamız ise, gerek ülkemizin gerekse dünyanın tarihe tanıklık ettiği bir dönemin çıktıları olacak. Biliyorsunuz, Türkiye’de ilk vaka 11 Mart 2020 tarihinde T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından açıklandı. O günden bugüne bugüne binlerce sağlık çalışanı yaşamadan kimsenin bilemeyeceği türlü fedakârlık göstererek, Kovid-19 ile amansız bir şekilde mücadele etmeye devam ediyor. Toplum olarak da bugüne kadar görülmemiş güçlüklerin içinden geçiyoruz. Bu sürecin en yakın tanıkları arasında yer alan hekimlerimiz ise, ‘Her Kalp Atışını Önemsiyoruz’ podcast çalışmamızda hem sözlü tarihimize çok kıymetli katkılar sunacak hem de Türkiye’nin Kovid-19 alanında gösterdiği başarının nasıl elde edildiğini bizlere anlatacak” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

office 2013 satın al

‘Her kalp atışını önemsiyoruz’ Podcast serisi ile Daiichi Sankyo’dan sözlü tarih çalışması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Borusan Sanat’tan 2022’ye Merhaba- Güncel Haberler Paribu ana sponsorluğunda “Yedi nota, bir ada: Bozcaada Caz Festivali” – Güncel Haberler Beden diline bakarak karakter analizi yapmak mümkün- Güncel Haberler Kimya Sektöründe AR-GE’yi Güçlendirecek İş Birliği Protokolü İmzalandı- Güncel Haberler HUAWEI – IPSOS araştırması pandemi sürecinde Türkiye’deki giyilebilir cihaz trendlerine ışık tutuyor- Güncel Haberler Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul 21 – 26 Mart Orman Haftası Kapsamında Düzenlenen Fidan Dikme Etkinliğine Katıldı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Televizyon Ekranlarında Heyecanlı Mücadele: 1 Aralık Reyting Sonuçları Belli Oldu! Dizilerin Kıyasıya Yarıştığı Gecede Lider Kim? 28 Kasım Reyting Raporu 27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat