Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hey! Douglas, Cuma İş Çıkışı İzmir Kültürpark’ta Sahne Alacak- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Hey! Douglas, Cuma İş Çıkışı İzmir Kültürpark’ta Sahne Alacak- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

İş Sanat’ın Cuma İş Çıkışı konserleri İstanbul dışındaki seyircileriyle buluşmaya devam ediyor. 

 

70’li yılların saykodelik, funk ve soul şarkılarını güncel alt yapı ile tekrar düzenleyen Hey! Douglas, canlı orkestra ile İzmirli seyircileriyle 17 Haziran’da Kültürpark’ta bir araya gelecek. 18.30’da DJ performansı ile başlayacak etkinlik, 19.00’da Hey!Douglas Live konseri ile devam edecek. 

 

Haftanın yorgunluğunu müzik eşliğinde atmak isteyenler için buluşma noktası olan ücretsiz “Cuma İş Çıkışı” konserlerinde 24 Haziran’da İş Kuleleri Kibele Heykeli Önü’nde Melike Şahin sevenleriyle buluşacak.  

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Hey! Douglas, Cuma İş Çıkışı İzmir Kültürpark’ta Sahne Alacak- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Polisan Kansai Boya, Renkli Etkinlikleriyle İbs Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda Olacak- Güncel Haberler Klinik psikolog Nazende Öksüz Özdemir’in ilk kitabı “Aynaya Bakma Cesareti” – Güncel Haberler Camek’ten İstihdama Tam Destek- Güncel Haberler CEPTETEB, görüntülü görüşme ile anında müşteri edinim sürecini devreye alıyor E-ticaret’in Yeni Dünyası Metaverse’e Kurulacak- Güncel Haberler Sağlık-Sen Şubat ayı sağlıkta şiddet raporunu açıkladı

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat