Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

HONOR giyilebilir ürünleri hayatı kolaylaştırmayı sürdürüyor

Ana Sayfa » Blog » HONOR giyilebilir ürünleri hayatı kolaylaştırmayı sürdürüyor
Google News Abone Ol

  Sağlık ve spor takibi gibi özelliklerinin yanında akıllı yetenekleriyle de ön plana çıkan HONOR akıllı giyilebilir ürünleri günün yoğun temposunda kullanıcıların hayatına kolaylıklar getirmeye devam ediyor 

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, aralarında HONOR Watch GS Pro, HONOR MagicWatch 2 ve HONOR Band 5’in de yer aldığı akıllı giyilebilir ürünleriyle günün yoğun temposuna ayak uydurmak isteyenlerin en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor.  Şehirli maceracılara hem günlük hayatlarında hem de doğada birçok öne çıkan özellik sunan HONOR Watch GS Pro, kapsamlı sağlık ve spor takibi sağlayan HONOR MagicWatch 2 ile hafif ve şık yapısı ve canlı ekranıyla rahat kullanım sağlayan HONOR Band 5, farklı kategorilerde akıllı giyilebilir ürünleri kullananların öncelikli tercihi oluyor.

Doğanın sesine HONOR Watch GS Pro ile kulak verin

25 güne kadar pil ömrüyle neredeyse ayda 1 şarj ederek kullanılabilen, 14 farklı askeri testten başarıyla geçerek dayanıklılığı onaylanan ve Rotadan Dönüş gibi doğada hayatı kolaylaştıran birbirinden farklı özelliklere sahip olan HONOR Watch GS Pro akıllı saat, e zorlu koşullarda işleri kolaylaştırıyor. Bunlara ek, 100’den fazla farklı spor takibi, kalp ritmi takibi, SpO2 takibi, uyku ve stres takibi gibi sağlık konusunda kapsamlı yetenekleri de bulunan Watch GS Pro, gelen aramaları cevaplayabilme, müzik kontrolü, uzaktan deklanşör gibi özelliklerle de günlük yardımcınız haline dönüşüyor. Üç farklı renk seçeneği ve uygulama üzerinden indirilebilen onlarca farklı saat görünümüyle tarzınıza uyum sağlıyor.

Sağlık, spor ve hayatın her yönü için HONOR MagicWatch 2

HONOR MagicWatch 2 akıllı saat, 100’den fazla egzersiz modu, kalp ritim takibi, SpO2 takibi, uyku ve stres takibi özelliklerini sunuyor. Sağlık ve spor özelliklerinin yanında Bluetooth bağlantısı sayesinde gelen aramaları cevaplama, bildirimleri görüntüleme, dahili depolama alanına yüklenen müzikleri dinleme, telefonu bulma, uzaktan deklanşör ve hava durumu gibi farklı yetenekleriyle de günlük hayatı kolaylaştırıyor. 14 güne kadar pil ömrü sunan HONOR MagicWatch 2, farklı kayış ve boyut seçenekleriyle de şıklık katıyor.

Dinamik bir yaşam için HONOR Band 5

14 güne kadar pil ömrü sunan HONOR Band 5 akıllı bileklik, şık ve canlı AMOLED dokunmatik ekranında sunduğu şık saat görünümleriyle günışığında bile net görüntü sunar. 7/24 kalp ritim takibi, SpO2 kandaki oksijen takibi, uyku takibi gibi sağlık özelliklerinin yanında 10 kadar egzersiz takibi de sağlıyor. 50 metreye kadar suya dayanıklı olan HONOR Band 5, dört farklı yüzme stilini algılayarak yüzme hızınızı, mesafenizi, kalorinizi ve SWOLF skorunuzu kaydediyor.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

HONOR giyilebilir ürünleri hayatı kolaylaştırmayı sürdürüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

85 Yaşındaki Örnek Teyzeye Keçiören Belediyesi Yardımcı Oldu- Güncel Haberler İEF Çim Konserleri’nde Diva’yı ağırladı- Güncel Haberler Erkan Kolçak köstendil klarnetiyle yeteneğini konuşturdu- Güncel Haberler 17 Haziran Perşembe Reyting Sonuçları! Zirve Kimin? Doğaya Kanat Açtık’ta görüntülenen kuş türü 309 oldu – Güncel Haberler Yatırım araçlarının beşi bir arada: TradePlus- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat