Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hopi Mali İşler Direktörü Dilek Serez Oldu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Hopi Mali İşler Direktörü Dilek Serez Oldu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türkiye’nin mobil sadakat ve alışveriş uygulaması Hopi, yönetim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Hopi’nin Mali İşler Direktörlüğü’ne Dilek Serez getirildi.

 

Hopi’nin üst düzey yönetim kadrosuna, alanının tecrübeli isimlerinden Dilek Serez katıldı. Uzun yıllar finans sektöründe çalışan Serez, Hopi’de Mali İşler Direktörü olarak görev alacak.  

 

Finans alanındaki tecrübesi ile dikkat çeken Serez, Hopi’de bütçe raporlama, muhasebe, stratejik planlama ve finans karar destek operasyonlarının yapılanması ve geliştirilmesinden sorumlu olacak. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Hopi Mali İşler Direktörü Dilek Serez Oldu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Diyarbakır Sur Kültür Yolu Festivali On Binlerce Kişinin Katılımıyla Başladı- Güncel Haberler Sanata dokunarak erişim de mümkün- Güncel Haberler Ege’de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri- Güncel Haberler Porsche, tüm elektrikli otomobiller için Türkiye’ye şarj ağı kurdu PUBG MOBILE ve Riot Games işbirliği duyuruldu!- Güncel Haberler Halkın Gücünün Üzerinde Hiçbir Güç Tanımıyoruz- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat