Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Huawei, PC sevkiyat hacmindeki yıllık yüzde 715,69 büyüme ile bilgisayar endüstrisini ileriye taşıyor

Ana Sayfa » Blog » Huawei, PC sevkiyat hacmindeki yıllık yüzde 715,69 büyüme ile bilgisayar endüstrisini ileriye taşıyor
Google News Abone Ol

Huawei, MateBook Serisi’ni yaratmasını sağlayan PC sektöründeki 5 yıllık gelişimin sonucu olarak, Türkiye’nin de dahil olduğu Orta Doğu Avrupa ve İskandinav Bölgesi dizüstü bilgisayar pazarı sevkiyat hacminde yıldan yıla yüzde 715,69 oranında büyüme elde etti. 8 uluslararası ödüle layık görülen Huawei MateBook Serisi, geçen yıl PC sektörünün büyümesinde de büyük pay sahibi oldu.

 

Pandemi hala devam ederken, geleneksel PC'ler bir kez daha talep gören ürünler haline geldi. Canalys araştırmalarına göre, küresel bilgisayar pazarı 2021'de yüzde 8 büyüyecek ve dizüstü bilgisayarlar bu büyümenin arkasındaki temel itici güç olmaya devam edecek.

 

Huawei ve MateBook Serisi’nin gelişimi bu eğilimin bir kanıtı. Şirket şu anda PC pazarındaki varlığının beşinci yıldönümünü kutluyor ve mobil teknolojileri dizüstü bilgisayar dünyasına entegre ederek sorunsuz bir çapraz cihaz deneyimi ile bilgisayar endüstrisinin trend belirleyicisi olmaya devam ediyor.

 

Bilgisayar sektöründe teknoloji öncüsü

Huawei, geçtiğimiz beş yıl boyunca üst düzey MateBook Serisi’ni geliştirmede olağanüstü başarılı oldu. Bu süre boyunca Huawei, yeni endüstri standartlarını belirleyen temel yeniliklerle sektörü ileriye taşıyor. Bu öncü çözümler arasında Huawei’nin ilk hafif dizüstü bilgisayarı, FullView Ekranı, OneHop ve Çoklu Ekran İş Birliği bulunuyor. Hepsi, cihazlarını uzaktan çalışma, eğitim-öğrenim, profesyonel uygulamalar veya kaliteli eğlence için giderek daha fazla kullanan kullanıcıların gerçek ihtiyaçlarına yanıt olarak geliştirildi.

 

Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Seth Wang, “Geçtiğimiz beş yıl hem büyük hem de küçük başarılarla ve bizi daha da iyi tüm senaryo çözümlerini aramaya iten sayısız zorlukla geçti. Ayrıca, akıllı telefonlar ve PC'ler arasındaki sınırları aşmanın olanağını da getirdi ve böylece tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak için mükemmel şekilde uyarlanmış ve hatta bazen beklentilerini aşan çözümler sağladı. Huawei'nin bilgisayar endüstrisindeki ticari varlığının beşinci yıldönümü bizim için özel bir an. Bir yandan pazar payındaki dikkat çekici artıştan gurur duyuyoruz. Öte yandan, geleceğe iyimser bakıyoruz ve MateBook Serisi ile ilerlemeye devam ediyoruz” dedi.

 

Parmak ucunda tüm senaryo deneyimi

Cihazlar arası iş birliği göz önüne alındığında Huawei, akıllı telefonlar, PC'ler ve tabletler arasındaki sınırları ortadan kaldırdı. Şirket, çok çeşitli kullanıcı senaryolarına hitap etmek için daha fazla özellik sunmaya, performans ve görüntüleme teknolojilerine odaklanmaya devam etti. Ekosistem perspektifinden bakıldığında Huawei, Windows işletim sistemi ile mobil deneyimleri entegre eden bir ekosistem sunarken, tüketicinin PC'lerdeki deneyimini geliştirmeyi hedefliyor. Ürünler açısından Huawei, verimliliği artırmak ve akıllı bir deneyim sunmak için tasarlanmış ürünler geliştirerek akıllı üretkenlik senaryolarına odaklanıyor.

 

Geleceğe bakmak

Huawei MateBook Serisi ürünler, Huawei'nin gelişiminin bir ekseni olan tüm senaryo akıllı ekosisteminin önemli bileşenleri. Huawei, belirlediği yolda başarılı olmaya devam ederken beş yıl sonra PC sektöründe öncü olmayı sürdürüyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Huawei, PC sevkiyat hacmindeki yıllık yüzde 715,69 büyüme ile bilgisayar endüstrisini ileriye taşıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Ozon Tedavi, Covid-19 başta olmak üzere pek çok hastalıkla mücadelede vücudu destekliyor- Güncel Haberler Canlı yayınlara özel yüzde 85’e varan indirim fırsatı!- Güncel Haberler Kastamonu Entegre İnovasyon Okulu ilk mezunlarını verdi- Güncel Haberler Yargı dizisi Ayten Kimdir? Rusya’nın başarılı isimlerinden Kenan Dzhavadov Türkiye’de- Güncel Haberler Facebook ile Ticarette Öne Çıkın Programı Türkiye’de Başlıyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede 24 Kasım Cuma Reyting Zaferi: Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti Arasındaki Heyecan Devam Ediyor! Rekabetin Zaferi: 23 Kasım 2023 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı, Zirvenin Sultanı ‘Hudutsuz Sevda’!

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat