Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İELEV Yeni Yönetim Kurulu, Ahmet Argun Başkanlığında Göreve Başlayacak- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Eğitim » İELEV Yeni Yönetim Kurulu, Ahmet Argun Başkanlığında Göreve Başlayacak- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

İstanbul Erkek Lisesinde eğitim görmüş, öğretmen veya yönetici olarak Sarı Siyahlı Camiaya toplumsal veya sportif alanlarda katkıda bulunmuş kişiler tarafından kurulan İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı (İELEV), 2021 yılı Mütevelli Heyeti olağan toplantısını 26 Haziran 2021 Cumartesi günü gerçekleştirdi. Vakıf tarihinin en kalabalık toplantısı olarak tarihe geçen toplantıda yeni mütevelli üyeleri, yönetim ve denetim kurulu üyeleri seçildi. Yeni yönetim kurulu Ahmet Argun liderliğinde göreve başlayacak.

Sarı Siyahlılık kültürünün temelini oluşturan değerleri ve çok kültürlülüğe dayalı evrensel ülküsünü yeni kuşaklara taşımak üzere özel eğitim sektöründe var olma kararı ile çalışmalarını sürdüren İELEV, 2021 yılı Mütevelli Heyeti Olağan Toplantısı 26 Haziran 2021 Cumartesi günü gerçekleştirdi. 

 

Kazanan Sarı Liste Oldu

85 mütevellinin asaleten, 43 mütevellinin de vekaleten hazır bulunduğu toplantı, İELEV tarihinin en kalabalık toplantısı olarak tarihe geçti. Tüm kararların oy birliğiyle alındığı toplantıda, 2021-2023 yılları arasında görev yapacak Yönetim ve Denetim Kurullarının belirlenmesi için yapılan seçimi Sarı Liste kazandı. Ahmet Argun liderliğindeki ekipte Şakir İşçi ’75, Av. Ömer Paşalıoğlu ’82. Ali Koramaz ’83, Dr. Selçuk Tuzcuoğlu ’84, Ahmet Argun ’85, Bülent Alkanlı ’88, Dr. Seda Çelik Teker ’90, Serdar Sumay ’94, Tolga Ekren ’97, Dr. Elif Posos Devrani ’99, Hale Yılmaz Akçay ’02 yer alıyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İELEV Yeni Yönetim Kurulu, Ahmet Argun Başkanlığında Göreve Başlayacak- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Caresse Bodrum’da Kenan Doğulu Rüzgarı Esti- Güncel Haberler 4. KOD Ödülleri sahiplerini buldu- Güncel Haberler Bağımlılık Tedavisi: Yolculuğun İyileşme Süreci “Müzik Hasadı”nın “Mahsul”ü- Güncel Haberler Başkan Soyer: Gazetecilerin ifade ve basın özgürlüğü için mücadele ettiği bir üs olacak- Güncel Haberler Didim Belediyesi Şehitlerin Anısına Lokma Hayrı Düzenledi- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat