Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İklim Değişikliği ve Çevre Sorunlarına Yol Haritası: Barış Doğru- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Eğitim » İklim Değişikliği ve Çevre Sorunlarına Yol Haritası: Barış Doğru- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Sürdürülebilirlik iletişimi ve yönetimi alanında faaliyet gösteren EKOLOGOS’un kurucusu Barış Doğru, Türkiye’nin ilk sürdürülebilirlik odaklı, yeşil iş ve yaşam dergisi EKOIQ’nun yayın yönetmenliğini ve danışmanlık çalışmalarını yapıyor.

 

1995 yılında profesyonel iş yaşamına THY’nin yayın organı SKYLIFE’ta başlayan ve 50’nin üzerinde farklı alandan derginin yayıncılığını üstlenen Doğru, iklim kriziyle ilgili bir yolculuğa çıkarırken ekolojik yıkıma da dikkat çekiyor. “Gölge Etmesek Yeter!” diyen Barış Doğru, yeni yetişen neslin çevre konusunda ve hayatın her alanında nasıl bilinçlenebileceği ile ilgili Türkiye’de İklim Değişikliği ve Çevre Sorunları üzerine önemli araştırmalarda yapıyor.

 

Barış Doğru, 10 yılı aşkın süredir iklim politikası, iklim ekonomisi ve iklim bilimi odaklı iklimhaber.org isimli internet portalının da yayın yönetmenliğinde de bulunuyor. Okuyanus Yayınevi’nden çıkan Likya Yolu rehber kitabının yanı sıra Umudu Yeşertenler – Ekoloji Söyleşileri kitabı EKOIQ Kitaplığınca basılan Barış Doğru’nun çocuk gelişimi ve siyaset tarihi üzerine dört çeviri çalışması da bulunuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İklim Değişikliği ve Çevre Sorunlarına Yol Haritası: Barış Doğru- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Hale Caneroğlu ve Ayşen Zamanpur D&R imza gününde buluşuyor- Güncel Haberler Jolly Joker Alaçatı’da Bayram Rüzgarı- Güncel Haberler Euroasia Fashion Show’un göz bebeği ‘Free Women’ olacak- Güncel Haberler LG PuriCare ile Kapalı Ortamda Temiz ve Sağlıklı Hava- Güncel Haberler Başkan Dündar, Gençlerle Potada Buluştu- Güncel Haberler Trendyol, Turkcell iş birliğiyle tüm iş ortaklarının iletişim ihtiyaçlarında yanında- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat