Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İlker Aksungar’ın İlk Stüdyo Albümü “Heyoka” Çıkıyor!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » İlker Aksungar’ın İlk Stüdyo Albümü “Heyoka” Çıkıyor!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

1999 yılından bu yana DJ'lik yaparak Türk elektronik müzik sahnesinin gelişimine katkı sağlayan İlker Aksungar’ın ilk stüdyo albümü ''Heyoka'' çıkıyor.

 Sanatçının DJ’lik, müzik eğitmenliği ve müzik direktörlüğü kimliklerini, sahnede edindiği tecrübelerle harmanlayarak pandemi sürecinde hazırladığı ve “Heyoka” adını verdiği albüm 10 şarkıdan oluşuyor. ''Heyoka'' Kızılderili yerlilerine ait eski bir lakap, Ayrıca bu isim, Kızılderilli kabilelerinde ters yürüyen, terse konuşan ancak ne derse doğru anlaşılması gereken bilge kişilere veriliyor. 

 

Prodüktörlüğünü Kenan Doğulu’nun üstlendiği ve deneysel müzik, caz, hip hop, electronica ve lo-fi sound’larını bir araya getiren albümde İlker Aksungar, bilindik DJ setlerindeki sound’un dışına çıkıyor. Sanatçı, hayat görüşlerinden ilham aldığı Malcom X, Maradona, Kobe Bryant, Bruce Lee gibi isimlerin konuşmalarından bölümleri de şarkılarında yer alan sample'larda kullanıyor.

 

Kapak görseli olarak multidisipliner sanatçı Ahsen Eroğlu'nun “Mars” isimli çalışması kullanılan “Heyoka” Doğulu Music tarafından bugün tüm dijital platformlarda yayında olacak.

 

ŞARKI LİSTESİ

 

1- Heyoka
2- Just for M
3- 8-24 Out
4- X
5- Not Everyone Understands
6- Bela
7- Be Water
8- AMA
9- Güzel
10- Happy

KÜNYE:

Müzik & Düzenleme: İlker Aksungar
Prodüktör: Kenan Doğulu
Miks & Mastering: Erkan Adlin
Kapak Tasarımı: Ahsen Eroğlu
 Yapım: Doğulu Music

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlker Aksungar’ın İlk Stüdyo Albümü “Heyoka” Çıkıyor!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  2. Uluslararası Distopya Film Festivali’nin Etkinlik Programı Belli Oldu- Güncel Haberler Teknosa, İstanbul’daki 37’nci mağazasını açtı- Güncel Haberler TUYAD Sektör İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi- Güncel Haberler Burak Özçivit’ten soğuk havaya karşı “cool” duruş- Güncel Haberler 30 Haziran 2022 Reyting sonuçları açıklandı Vodafone Red’e Gelenlere 3 Ay Netflix Hediye- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat