Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İnternet ve Bilgi aktarımı

Ana Sayfa » Sizden Gelenler » İnternet ve Bilgi aktarımı
Google News Abone Ol
İnternet ve Bilgi aktarımı

İnsanlığın en büyük başarılarından biri internetin icadı olsa gerek. Oluşturulduktan kısa bir süre sonra, dünya birbirine bağlandı ve bilgileri anında paylaşılabilir hale geldi. Bu iletişim, eğitim ve dünya çapındaki siyasette devrim etkisi yarattı. İnternetin aynı zamanda insanların dünyanın her yerinden bilgi edinmelerine olanak sağlayanlar.

Bütün dünyada ve bizim ülkemizde internet varlığıyla birlikte bilgi akışı olağanüstü hızlı bir hale gelmeye başlamıştır. Türkiye’de ilk kez internet 90’lı yıllarda kullanılmıştır. Net kaynaklar Türkiye’de internet, ilk kez 12 Nisan 1993 tarihinde kullanılmaya başladığını gösteriyor.

İnternetin yükselişi, anında insana verilen en büyük armağanlardan biridir. Grupların zengin bilgilerini anında ve seyahat etmemelerini sağlar. Bu, güncel haber ve olayların insanlar tarafından nasıl paylaşıldığı ve alındığı konusunda çeşitli değişikliklere neden oldu. Toplumdaki pek çok değişiklik, internet iletişiminin değişmesi ve dünya görüşünün doğasından okunmasıdır. Facebook, Twitter, ve YouTube vs gibi sosyal medya platformları da insanların bilgi paylaşımı yapmasını ve iletişim kurmasını ve bilgi yollarını kolaylaştırdı.

İnternet ve Bilgi aktarımı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Altınyıldız Classics’in ‘Her Mağaza Bir Öğrenci’ Projesinin ilk aşaması hayata geçti- Güncel Haberler Dikkat! Sosyal medya araçları olumsuz beden imajına yol açıyor- Güncel Haberler Samsung, yepyeni 5nm işlemciyle güçlendirilen yeni Galaxy A serisini tanıttı- Güncel Haberler Yeni Rota Kemer Bu Kez Denizli’de- Güncel Haberler Scorpions ve Afrojack & Black V Neck & Muni Long’dan Yeni Çıkışlar- Güncel Haberler 12 Ekim Reyting sonuçları açıklandı! Kuruluş Osman mı, O Kız mı, Gecenin Ucunda mı, Bir Peri Masalı mı, Mükemmel Eşleşme mi?

REYTING SONUÇLARI

1 Haziran Perşembe Reyting Mücadelesi: Camdaki Kız, Gülcemal, Yüz Yıllık Mucize ve Survivor Arasında En Çok İzlenen Hangisi Oldu? 31 Mayıs 2023 Çarşamba Günü Televizyon Reyting Savaşı: Hangi Yapım Birinci Oldu? 30 Mayıs Salı Reyting sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam Total’de Lider! 29 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: Ömer Dizisi Reytinglerde Zirveye Oturdu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat