Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

“İş’te Eşit Kadın” Sertifikası tüm sektörlerde adını duyurmaya devam ediyor!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » “İş’te Eşit Kadın” Sertifikası tüm sektörlerde adını duyurmaya devam ediyor!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Kurumlar ‘’İş’te Eşit Kadın’’ Sertifikası ile Toplumsal Cinsiyet Eşitliği'nin sağlanmasına katkıda bulunuyorlar.

 

İş hayatında kadınlara eşit haklar ve fırsatlar sunan kurumlar, Sürdürülebilirlik Akademisi ve İngiliz Denetim Şirketi Intertek işbirliği ile yapılan bağımsız bir denetim sonrası bu çalışmalarını belgelendirerek İş’te Eşit Kadın Sertifikası’nı almaya hak kazanıyorlar.

 

İş’te Eşit Kadın Sertifikası alan kurumlar 2015’te Birleşmiş Milletler’e üye tüm ülkeler tarafından kabul edilen ‘’17 Sürdürülebilir Kalkınma Amacını’’ gerçekleştirme yolundaki sürece de katkı sağlıyorlar. Toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanmasına yönelik yapılan her çalışma, kuruma fayda sağlamanın yanı sıra ulusal ve küresel ölçekte de bütünsel bir amaca hizmet ediyor.

 

Fırsat eşitliğine yönelik taahhüt ve söylemlerini eyleme geçirmiş olan kurumlar Yönetim Sistemi, İşe Alım ve Çalıştırma, İş Sağlığı ve Güvenliği, Tedarik Zinciri ve Sosyal Etki ana başlıkları altındaki kriterlere göre denetleniyorlar.  

 

Kurum itibarı, çalışan bağlılığı, sürdürülebilir yönetim sistemi oluşturma gibi pek çok alanda kurumlara katkısı olan İş’te Eşit Kadın Sertifikası Türkiye’de Toplumsal Cinsiyet Eşitliği için yapılan çalışmaların en önemli örneklerinden birini oluşturuyor. 

 

Bu zamana kadar denetimi başarı ile geçerek sertifika almaya hak kazanan kurumlar; Avon, Utikad, İtkib, Eren Çorap, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Alstom, Sanko, Sanex, CBF, Aytim, Related Dijital, Egedeniz, Kardem, Orimpex, Özakteks, HDI Sigorta, Anadolu Efes,Doğuş Sigorta, Uludağ İçecek,Alara, Axa Sigorta, Mapfre Sigorta, Delta Alfa Çorap, Maxion İnci, Maxion Jantaş, Aksigorta oldu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

“İş’te Eşit Kadın” Sertifikası tüm sektörlerde adını duyurmaya devam ediyor!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Büyükşehir öğrenme güçlüğü çeken çocuklar için disleksi birimi kurdu – Güncel Haberler Sivas Belediyesi Halk Otobüsleri YKS’ye Girecek Öğrencilere Ücretsiz- Güncel Haberler Başkan Soyer Kuzey İzmir Teknoloji Merkezi heyetini ağırladı- Güncel Haberler Victoria’s Secret Türkiye, Meme Kanseri’nde Beslenme Farkındalığına Dikkat Çekmek İçin Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli ile Instagram Canlı Yayını Gerçekleştirdi- Güncel Haberler Foto Resne’nin İzinde İzmir Hikayeleri” Sergisi 28 Ocak 2022 Cuma Günü Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezinde Açıldı- Güncel Haberler 1 Şubat Salı Reyting sonuçları açıklandı mı?

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat