İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE FRAGMANI

02.09.2020

0 Yorum

İyi Günde Kötü Günde’nin 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Elçin Sangu’nun sesi bizleri büyüledi. Leyla Sarp’a çok çektirecek…

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE FRAGMANI

Merakla beklenen dizi İyi Günde Kötü Günde fragmanı yayınlandı. İşte şimdi her şey kafamızda daha net oturdu.

KOYVERDUN GİTTUN BENİ

Elçin Sangu’nun o güzel sesini duymak bizi çok mutlu etti. Umarım 1. bölümde türküyü daha uzun söylüyordur. Tamamını dinlemek isteriz. Hayal kırıklığı yaşayan Leyla… Bunu bana niye yaptın?… Sormak istediği o kadar çok şey var ki. Duygusal bir tarafının olacağını biliyorduk dizinin. Daha ilk bölümden kısmen bunu hissetmek çok hoş olacak.

HOP! HOP DUR BAKALIM! NEREYE?

Leyla kendisine bu hayal kırklığını yaşatan adama bir dur diyecek. Fragmandan anladığımız kadarıyla Leyla ve sevdiği adam Sarp ( Ozan Doğulu ) arasında ciddi bir yüzleşme yaşanacak. Leyla Sarp’ı herkesin içinde rezil eder mi? Leyla dan dan kafasına vura vura konuşacak Sarp’la. Bir yandan da Melisa ( Yasemin Allen ) ve ailesi var. Bu aile Melisa’yı düğünü için Leyla ile tanıştıracak. Her şey burada başlıyor. Sarp  ve gireceği çıkmaz bizleri merak ettirdi. Ayrıca Leyla’nın ailesi de belli ki Leyla’ya hayırlı bir kısmet arıyor. O şanslı adam kim olacak? Melisa Leyla’nın aslında kim olduğunu öğrenince ne yapacak? Hepsi bu sezon Eylül’de Star’da.

GÜN TAHMİNİ

Günü henüz belli değil. Bana göre en uygun gün Cuma. Pazartesi, Salı, Perşembe ve Cumartesi zaten ekran çok dolu.  Cuma olursa rakip sayısı da az olur. Cuma günü yayınlanan diziler bir tık daha hafta sonu ihtimalinden dolayı şanslı oluyor. Hafta içi kaçan dizilerin çok şansı olmuyor. Cuma en doğru seçenek olur. Star Tv Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun dizisi Seni Çok Bekledim’i Cuma’ya almazsa en doğru gün Cuma akşamı. Star Özcan Deniz ve İstanbullu Gelin alışkanlığıyla diziyi Cuma gününe koyarsa İyi Günde Kötü Günde’nin işi zor. Tek seçenek Pazar kalıyor.

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE FRAGMAN İZLE

Sırada Videolu Haber;

İyi Günde Kötü Günde oyuncu kadrosu … İyi seyirler…

 

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ