İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE OYUNCU KADROSU

08.08.2020

0 Yorum

İyi günde kötü günde oyuncu kadrosu ! dizinin başrolünde Elçin SANGU, Ozan DOLUNAY, Yasemin Allen varken geri kalan oyuncu kadrosu da oldukça renkli. Nergis KUMBASAR, Şenay GÜRLER, Sinan ALBAYRAK gibi usta oyuncuların da olduğu dizide Ali YAĞCI gibi genç yetenekler de bizleri selamlayacak.

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE OYUNCU KADROSU

Çok yakında Star Tv’de başlayacak olan, yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği iyi günde kötü günde dizisi fragmanı yayınlandı. Yönetmen koltuğunda Barış Erçetin oturuyorken merakla beklenen dizinin senaryosunu Aksel Bonfil ve Pelin Karamehmetoğlu yazıyor.

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE

Bu yazıda neler var?

KİMLER VAR KİMLER!

İyi günde kötü günde oyuncu kadrosu ! dizinin başrolünde Elçin SANGU, Ozan DOLUNAY, Yasemin Allen varken geri kalan oyuncu kadrosu da oldukça renkli. Nergis KUMBASAR, Şenay GÜRLER, Sinan ALBAYRAK gibi usta oyuncuların da olduğu dizide Ali YAĞCI gibi genç yetenekler de bizleri selamlayacak.

Dizide Leyla ( Elçin SANGU) nikah masasında sevdiği adam tarafından terk edildikten sonra sevdiği adamın nikahını organize etmek zorunda kalacak. Fragmandan anladığımız kadarıyla Elçin Sangu’nun Leyla karakteri sevdiği adamla ilgili hayaller kurarken kendini onun yani sevdiği adamın nikahında bulacak. Hem kızgınlık, hem kırgınlık, hem mutsuzluk var yani. Pek çok duygunun içinde olduğu bir dizi olacağa benziyor.

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE NE İZLERİZ?

Ben açıkçası Elçin Sangu’yu çok seven bir insan olarak dizinin adını ve kadroyu gördükten sonra bol ağlamalı bir dizi olacağını düşünüyordum. Düşündüğümün tam aksi çok sempatik bir fragman çıktı karşıma. Arka arkaya 4-5 defa izledim. Fragmanın arka fonundaki Nil KARAİBRAHİMGİL de diziye güzellik katmış. Keşke jeneriği de o yapsa. Ne yalan söyleyeyim Ozan Dolunay- Elçin Sangu ikilisini çift olarak izlemek bana pek hoş gelmemişti ama fragman beni oldukça çekti. Sonunda romantik komedi bir işte Elçin Sangu’yu tekrar izleyebileceğiz. Kiralık Aşk kitlesini yakalayacak bir iş olacağını düşünüyorum. Eğer senaryoda mantık ön plandaysa reyting kazanacaktır. Gözlemlerimden çıkardığım artık romantik komedi izleyen kitle dizide mantık arıyor. Ya mantık ya aşırı çekici ve tutkulu bir çift. Sen Çal Kapımı gibi. Senaryo ne olursa olsun aradaki tutku ve çekim izletiyor. İyi Günde Kötü Günde dizisinde romantikliğin ön planda olacağını düşünmüyorum. Çatışmalardan kaynaklı bir komedi izleyeceğiz. Peki bu çatışmaların kaynağı ne olacak? Bunu duygu sömürüsü ve depresyon havasında değil de büyük bir güçle karşılayan bir Leyla izlersek bu dizi kazanır. Kadın karakterler çok önemli. Ondan dolayı Yasemin Allen ve Elçin Sangu’ya çok iş düşüyor. Belli ki kadın mücadelesi ve kadın izleyeceğiz. Sonunda Elçin SANGU’yu özlediğimiz bir tarzda izleyeceğiz.

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE

MESELA

Bu tarzdaki kadınsı, dişi hikayelerde mantık ve kadını oldukça tutarlı kullanmalıyız. Göz yaşı değil güç, hüzün değil intikam ve komedi izlemeliyiz. Trend videolar listesine girmeyi başaran fragman sosyal medyada dikkat çekmişe benziyor. Nergis Kumbasar ve Elçin Sangu tekrar aynı projede. Canım Neriman ve Defne sizlere selam ve hasretimizi yolluyoruz. Umarız bu iki güzel oyuncu tekrar güzel bir enerji yakalar. Bana soracak olursanız bu diziye bir Onur BÜYÜKTOPÇU yakışır. Organizasyon şirketinde çalışan çapkın bir müdür olarak izleyebiliriz mesela. Hatta Elçin Sangu, Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu sahneleri üçlü ne güzel olur! Daha önce de Kiralık Aşk kadrosundan Levent Ülgen ve Barış Arduç’u Kuzgun’da izlemiştik. Tekrar olabilir, Kiralık Aşk enerjisinin uğur getireceğini düşünüyorum. Dizinin senaristi Aksel Bonfil’i Çok Güzel Hareketler Bunlar (ilk kadro), Kocaman Ailem ve Deliha 2’den de tanıyorsunuz. Kendisi yazarlığa da başlamış. Tüm ekibe başarılar diliyoruz.

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE FRAGMAN İZLE

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ