Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İzinsiz Asılan Reklam ve İlan Afişleri Toplanıyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » İzinsiz Asılan Reklam ve İlan Afişleri Toplanıyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

İlçe sınırlarımız içerisinde izinsiz reklam ve ilan görsellerinin asılması ile ilgili uygulama yürüten Malkara Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, gerekli izinler alınmadan uygun olmayan yerlere asılan reklam ve ilan afişlerini toplayarak imha etti.

 

Konuyla ilgili olan sorumlulara ulaşan Zabıta ekipleri, reklam ve ilan afişlerinin Malkara Belediyesi Zabıta Müdürlüğünden izin alınarak, belediyenin gösterdiği alanlara asılması gerektiği bilgisini paylaştı.

 

Malkara Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan açıklamada, çok sayıda uygunsuz ilanın toplanarak temizlendiği, söz konusu reklam afişlerinin belediyemiz Zabıta Müdürlüğünün uygun görmesi halinde, ücreti yatırılarak alınacak belirli süreli izne tabi olup, izin alınmayıp ücreti ödenmeden asılan afişler hakkında ilgililere Kabahatler Kanunu’nun 42. Maddesi uyarınca 582 TL ile 18.028 TL arasında para cezası kesilebildiği ifade edildi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İzinsiz Asılan Reklam ve İlan Afişleri Toplanıyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Büyükşehir Belediyesi 19 Mayıs’ı törenle kutladı- Güncel Haberler Başkan Topaloğlu’ndan Eğitime Büyük Katkı- Güncel Haberler Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Çeşme Sayısını Arttırıyor- Güncel Haberler İnegöl Belediyesi 6. Kitap Günleri İçin Geri Sayım Başladı- Güncel Haberler Samsung Galaxy A Serisi ile hazırlanan “Acayip İyi Rota: Kaz Dağları” dijital turu baş döndürecek!- Güncel Haberler Sodexo ve Belbim’den Yeni İş Birliği: Kurumsal Ulaşım Çözümü- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat