Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışmasına Başvurular Devam Ediyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışmasına Başvurular Devam Ediyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından bu yıl 16’ncısı düzenlenen, Türkiye’nin kadınlara özel tek fotoğraf yarışması olan “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler”e başvurular 11 Mart tarihine kadar devam ediyor. 18 yaş ve üzeri kadın fotoğrafçıların katılabildiği yarışmanın sonuçları ise 8 Nisan tarihinde açıklanacak.

 

Türkiye’nin kadınlara özel tek fotoğraf yarışması olan Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2022 için 6 Ocak’ta başlayan başvuru süreci, 11 Mart tarihine kadar devam ediyor. Bu yıl 16’ncısı düzenlenen yarışmanın başvuruları Anadolu Hayat Emeklilik ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) internet sitesi üzerinden yapılabiliyor. 

 

TFSF’nin danışmanlığında “Hayata Dair” temasıyla 18 yaş ve üzeri kadın fotoğrafçılar en fazla 4 adet dijital renkli fotoğrafla yarışmaya katılabiliyor. Yarışmanın 1’incisine 7 bin TL, 2’incisine 5 bin TL, 3’üncüsüne ise 3 bin TL para ödülü verilirken, 3 eser de bin TL değerinde mansiyon ödülünün sahibi olacak. Fotoğrafları sergileme alan eser sahiplerine de 350 TL’lik ödül verilecek.

 

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması’nda sonuçlar 8 Nisan tarihinde Anadolu Hayat Emeklilik’in internet sitesinde ve http://www.tfsfonayliyarismalar.org adresinde yayınlanacak.

 

Bu yılki seçici kurulda; Arel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Güler Ertan, fotoğraf sanatçısı İzzet Keribar, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Nihal Kafalı, fotoğraf sanatçısı Saygun Dura ve Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Müşaviri Nihan Güney yer alıyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışmasına Başvurular Devam Ediyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Kingston Technology, 2021’de SSD Dağıtımında Lider Oldu- Güncel Haberler Uğur Mumcu Çukurova’da anıldı- Güncel Haberler Emirates, bağlantı fırsatlarını değerlendirmek adına Maldivian ile bir Mutabakat Zaptına imza attı- Güncel Haberler Vodafone Şehirlerarası internet alt yapısını güçlendiriyor- Güncel Haberler Sabancı Vakfı Hibe Programı Tarafından Desteklenen “Gücümün Farkındayım, İşimin Başındayım” Projesi Başarıyla Tamamlandı- Güncel Haberler Bosna Hersek’ten dostluk rüzgarı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede 24 Kasım Cuma Reyting Zaferi: Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti Arasındaki Heyecan Devam Ediyor! Rekabetin Zaferi: 23 Kasım 2023 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı, Zirvenin Sultanı ‘Hudutsuz Sevda’!

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat