Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kardeş kent Bremen ile ilişkiler güçlenecek- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Kardeş kent Bremen ile ilişkiler güçlenecek- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer kardeş kent Bremen’in belediye başkanı Dr. Andreas Bovenschulte ile çevrim içi toplantıda bir araya geldi. Başkan Soyer, “İzmir ve Bremen arasındaki ilişki çok değerli. Birlikte öğrenecek ve başaracak çok şeyimiz var” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Almanya’nın kardeş Bremen kenti Belediye Başkanı Dr. Andreas Bovenschulte ile çevrim içi toplantıda bir araya geldi. Haziran ayında İzmir’i ziyarete edecek Dr. Andreas Bovenschulte, “İzmir’e gelmek için sabırsızlanıyoruz. Yüz yüze ziyaretimizde İzmir ile Bremen arasındaki kardeş kent ilişkisinin 25. yılını kutlamak ve ilişkileri canlandırmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

“Birlikte başaracak çok şeyimiz var”
Bremen ile İzmir arasında pandemi nedeniyle aksayan ikili ilişkileri geliştirip güçlendirmek istediklerinin altını önemle çizen Başkan Tunç Soyer ise “Yerel yönetimlerin ve belediyelerin gücüne inanıyoruz. Çünkü belediyeler insanlara daha fazla dokunabiliyor, ulaşabiliyor. İzmir ve Bremen arasındaki ilişki çok değerli. Birlikte öğrenecek ve başaracak çok şeyimiz var” dedi.  

Kimler katıldı?
Toplantıya İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Onur Eryüce, İzmir Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler Dairesi Başkanı Gökçe Başkaya, Bremen Uluslararası İlişkiler ve Kalkınma İşbirliği Dairesi Başkanı Dr. Annete Lang, Protokol Dairesi Başkanı Birgitt Rambalski, Uluslararası İlişkiler Sorumlusu Randy Haubner,  Bremen Invest Türkiye Direktörü Erol Tüfekçi ve Dünya Kenti İzmir Derneği Bremen Ofis Sorumlusu Ali Eliş katıldı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kardeş kent Bremen ile ilişkiler güçlenecek- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Uluslararası Enerji Sektörü Tüm Paydaşlarıyla ICCI 2022’de- Güncel Haberler Mantar Enfeksiyonuna Karşı Bu Önlemleri Alın- Güncel Haberler Antalya EMITT Fuarı’nda tanıtılıyor- Güncel Haberler m-TOD’dan  AFAD ACİL mobil uygulamasına tam destek- Güncel Haberler Manavgat Sırtköy’de 50 yıllık hat yenileniyor- Güncel Haberler Şimdi Bana Kaybolan Yıllarımı Verseler…!

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat