Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kartepe Belediyesi Fotoğraf Yarışması- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Kartepe Belediyesi Fotoğraf Yarışması- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Kartepe Belediyesi tarafından 4’ncü Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın ön hazırlıkları tamamlandı. Son başvuru tarihi 15 Kasım 2022…

 

Kartepe Belediyesi tarafından Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği (KASK) iş birliği ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) desteği ile 4’ncü Ulusal Fotoğraf Yarışması başlıyor. “Bir Başka Güzel Kartepe” adıyla düzenlenen fotoğraf yarışmasında Kartepe’nin doğal, tarihi, kültürel güzelliklerinin tanıtımını sağlamak amacıyla düzenleniyor. Yarışma sonucunda ödül ve sergileme alan eserler Kartepe Belediyesi Pancar Sanat Evi’nde sergilenebilecek.

 

SEÇİCİ KURUL

Yarışmaya katılan fotoğraflar;     Kartepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Dilek Ertuğ, Kocaeli Üniversitesi Fotoğraf Bölümü-Doç. Dr. Çağatay Göktan, Fotoğraf sanatçısı, KASK Üyesi -Esra Ersoy Aslan, Fotoğraf sanatçısı, İFSAK, FOTOGEN Üyesi –   Cengiz Karlıova, Fotoğraf Sanatçısı- Muharrem Bucan, Fotoğraf Sanatçısı GFSF ve KASK Üyesi –        Şakir Satır, Fotoğraf Sanatçısı,  İFSAK, FOTOGEN Üyesi – Zehra Çöplü tarafından değerlendirilecek.

 

5 ADET ESER İLE KATILIM

Düzenlenecek olan yarışmada Dijital (Sayısal) Renkli veya Siyah-Beyaz fotoğraf olarak tek bölüm, renkli veya siyah-beyaz, tüm fotoğraflar bir arada değerlendirilecek.      Her katılımcı en fazla 5 (beş) adet sayısal renkli veya siyah-beyaz eserle yarışmaya katılabilir.

 

YAYINLANACAK

Ödül alan, sergilemeye değer bulunan ve satın alınan fotoğraflar Kartepe Belediyesi web sitelerinde ve TFSF’ye ait https://tfsfonayliyarismalar.org/ adresinde, aynı zamanda düzenleyici kurum ile TFSF’ye ait sosyal medya (Facebook, Twitter, Instagram vb.) hesaplarında tanıtım amaçlı ve yarışmanın amacına uygun biçimde yayınlanacak.

 

ÖDÜLLER SİZİ BEKLİYOR

Kartepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen fotoğraf yarışmasında birincilik ödülü 5.000 TL ikincilik ödülü 3.000 TL üçüncülük 2.000 TL, Mansiyon (3 Adet) :1.000 TL olarak belirlendi.

 

Detaylı bilgi; Fotoğraf meraklıları ve yarışmaya başvuruda bulunmak isteyenler detaylı bilgi için www.kartepe.bel.tr adresini veya https://tfsfonayliyarismalar.org/tr/yarisma/detay/kartepe-belediyesi-bir-baska-guezel-kartepe-4-ulusal-fotograf-yarismasi-tr?fbclid=IwAR2-kH3btPTyrcM7pmX_UOErEMyDHnFnxQQ0Kq6eq-UbbQgRfWFlpnJxNC4 adresini ziyaret edebilirler. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kartepe Belediyesi Fotoğraf Yarışması- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Niloya’nın Yeni Bölümleri YouTube’da Sevenleriyle Buluşuyor- Güncel Haberler Prof. Dr. Nuran Salman: “Salgın sürecinde rutin aşılama programının sürdürülmesi büyük önem taşıyor” Başkan Çerçioğlu’ndan Söke’ye Otogar Müjdesi- Güncel Haberler Boş kalan koltuk genç İstanbullunun- Güncel Haberler Aşık Veysel türküleriyle anıldı- Güncel Haberler COVID-19 atlatan kanser hastalarında uzun dönemli sağlık sorunları görülebilir- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede 24 Kasım Cuma Reyting Zaferi: Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti Arasındaki Heyecan Devam Ediyor! Rekabetin Zaferi: 23 Kasım 2023 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı, Zirvenin Sultanı ‘Hudutsuz Sevda’!

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat