Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kartepe’de 8 Sokak Asfaltlandı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Kartepe’de 8 Sokak Asfaltlandı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Uzuntarla ve İbrikdere’de yapılan üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi.

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, göreve gelmesinden bu yana üst yapı çalışmalarını yakından takip ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Uzuntarla ve İbrikdere Mahallesi’nde yaptıkları asfalt serim çalışmalarını Başkan Kocaman yerince inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

 

1353 TON ASFALT SERİLDİ

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Uzuntarla Mahallesi’nde 319 ve 321. sokaklar, İbrikdere Mahallesi’nde 25, 29, 109, 101, 140 ve 133 sokaklarda asfalt serim çalışmalarını tamamladı. Ekipler tarafından 1353 ton asfalt serimi ile sokaklar daha modern duruma geldi.

 

PLANLI VE HIZLI ÇALIŞMA

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Kartepemizi güzelleştirmeye devam ediyoruz. Yapılan her yatırımla ilçemiz her geçen gün daha modern bir kent olmaktadır. Hemşehrilerimizin daha güvenli bir şekilde ulaşım sağlamaları için üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Planlı ve hızlı çalışarak kısa sürede üst yapı ihtiyaçlarımızı tamamlıyoruz” açıklamasında bulundu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kartepe’de 8 Sokak Asfaltlandı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Sanatçı Kadınların İzinde Adım Adım Beyoğlu- Güncel Haberler Yeşilçam Şarkılarıyla Nostaljik Bir Akşam- Güncel Haberler Altın Portakal Sinema Tırı’nın turu sürüyor- Güncel Haberler Lise öğrencileri Sosyal Güvenlik Kurumunu Ziyaret etti- Güncel Haberler Huawei sürdürülebilir bir gelecek için dijital çözümler üretiyor- Güncel Haberler Yemeksepeti ‘Bu Bi İhtiyaç’ Hareketi Kapsamında Koruncuk Vakfı’nı destekliyor – Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat