Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu çocuklarla fidan dikti- Güncel Haberler

12.11.2022

0 Yorum

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü dolayısıyla Göynük Mahallesi’nde düzenlenen fidan dikim etkinliğine katıldı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu çocuklarla fidan dikti- Güncel Haberler

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü dolayısıyla Göynük Mahallesi’nde düzenlenen fidan dikim etkinliğine katıldı. Etkinliğe, Kemer Kaymakamı Hüseyin Çam, Kemer Orman İşletme Şefliği çalışanları ve öğrenciler de katıldı.

 

İlk olarak 11 Kasım 2019’da ülke genelinde 1 milyon 300 bin vatandaşın 81 ilde fidanların toprakla buluşturulduğu etkinlikte, Kaymakam Çam ve Belediye Başkanı Topaloğlu öğrencilerle fidan dikti, dikilen fidanları suladı.

 

Fidan dikim etkinliği sonrası açıklama yapan Başkan Topaloğlu, “11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü dolayısıyla Kaymakamımız ve öğrencilerimizle fidan diktik. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızla diktiğimiz fidanlara can sularını birlikte verdik. İnşallah bu diktiğimiz fidanlar büyüyecek ve ağaç olacak. Etkinlikte bizlere destek olan Kemer Orman İşletme Şefliği çalışanlarımıza da teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

Kaymakam Çam ve Başkan Topaloğlu, etkinlik sonrası öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun        jakuzi   Tv yayın akışı  Araç proje İngilizce Kursu Bilgisayar takip programı Boyalı Polyester İplik

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ