Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kemer Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısı yapıldı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Kemer Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısı yapıldı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Kemer Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısı yapıldı- Güncel Haberler

Kemer Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısı Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu başkanlığında gerçekleştirildi.

 

Kemer Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Meclis Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya, meclis üyeleri Ahmet Can, Hasan Ali Acar, Emrah Ayhan, Cumali Afşin katılmadı.

 

Toplantıda, Kemer Belediyesi’nin 2023 yılı içerisinde katılacağı yurt içi ve yurt dışı turizm fuarlarının belirlenmesi konusu oy birliği ile kabul edilirken, belediyenin katılması planlanan fuarlar hakkında sunum yapıldı.

 

19-25 Eylül 2022 tarihleri arasında İtalya’nın Roma şehrinde düzenlenen Dünya Gençler Bocce Şampiyonasında Türkiye’yi temsil ederek dünya şampiyonu olan Mikayil Şen’e, 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 14/b bendine istinaden ödül verilmesi oy birliği ile kabul edilirken, milli sporcuya 10 tam altın, antrenörü Erdal Buyruk’a ise 2 tam altın verilmesi kararlaştırıldı.

 

Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünün Görev ve Çalışma Yönetmeliğinde değişiklik yapılmasına dair yönetmeliğin görüşülmesi oy birliği ile kabul edilen toplantıda, Kemer Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü tarafından hazırlanarak yürürlüğe girilmesi istenilen “Bağımsız Atık Toplayıcılarının Çalışmalarına İlişkin Usul ve Esasların” belirlenmesi konunun görüşülmesi ise oy birliği ile bir sonraki meclis toplantısında görüşülmesine karar verildi.

 

– Başkan Topaloğlu’ndan demokrasi örneği

 

AK Parti İlçe Başkanı İsmail Selami Minta, son günlerde Kemer gündeminde yer alan Kındılçeşme’deki imar planları ile ilgili kendini savunmak için meclise geldi. Dilek ve temenniler kısmında Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediyesi tarihinde ilk defa bir siyasi partinin ilçe başkanına konuşma hakkı tanıyıp söz vererek bir demokrasi örneği gösterdi.

 

Bir sonraki meclis toplantısı, 6 Aralık Salı günü saat 14.00 olarak belirlendi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kemer Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısı yapıldı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İzmir Körfezi’ndeki faylar mercek altında- Güncel Haberler Migros’a özel Elidor “Kendi yolumuzda serisi” TOG Bursları’na bağış sağlıyor- Güncel Haberler DHL Supply Chain Türkiye OPEX Direktörü Kaner Pakiş Oldu!- Güncel Haberler Çocukların Geleceği İçin Bugünden Biriktiren Emeklilik Planı Bes Çocuk ING’de- Güncel Haberler CHP’li Ankara Yenimahalle Belediyesi, Prof. Dr. Haydar Baş parkı açtı- Güncel Haberler Infobip ile çoklu kanaldan tekilleştirilmiş müşteri etkileşimi- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

29 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: Ömer Dizisi Reytinglerde Zirveye Oturdu! 28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat