Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kemer’de 19 Mayıs Coşkusu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Kemer’de 19 Mayıs Coşkusu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Kemer’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında çeşitli etkinlikler ve konser düzenlendi.
 
Kemer Cumhuriyet Meydanında düzenlenen etkinlikler kapsamında, gündüz saatlerinde DJ performansları, yoga şov, atletizm, pilates, sokak basketbolu, zumba şov gösterileri yapıldı.
 
Gün boyu coşkuyla devam eden kutlamalar akşam sanatçı Bay Çelebi’nin konseri ile devam etti.
 
Konseri izlemeye, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Vekili Recep Yılmaz, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, Kemer Belediye meclis üyeleri Mustafa Tıraş, Cumali Afşin, Kemer Belediyesi Çamyuva Mahalle Sorumlusu Özgür Şahin, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Genel Sekreteri Ayşegül Zeybek Uçar, vatandaşlar ve davetliler katıldı.
 
Yaklaşık 2 saat sahnede kalan çelebi, 1980 ve 1990’ların unutulmaz şarkılarını seslendirdi. Konseri dinlemeye gelen yerli ve yabancı misafirlerle vatandaşlar, yıllarca Türk halkının diline pelesenk olan şarkılarla adeta geçmişe gitti.
 
Konseri dinlemeye gelenler, sanatçı Çelebi’nin seslendirdiği şarkılara zaman zaman eşlik ederek güzel bir akşam yaşadı.
 
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, gecede yaptığı konuşmasında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ’19 Mayıs benim doğum günümdür’ sözünü hatırlatarak, vatandaşların ve gençlerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutladı.
 
Atatürk’ün düşman gemilerine ‘Geldikleri gibi giderler’ dediğine dikkat çeken Belediye Başkanı Topaloğlu, “19 Mayıs, bir ulusun dünyaya karşı meydan okuyup bağımsızlığını kazanmak için Ya İstiklal Ya Ölüm dediği gündür. 19 Mayıs’ta Samsun’a çıkan Atatürk, Amasya, Sivas ve Erzurum kongrelerinden sonra Ankara’ya gelerek TBMM’yi açıyor. Bu millet var oldukça asla boynumuz yere gelmez. Bu millet, Cumhuriyet’in kurulması için çok bedel ödedi. Sadece Çanakkale’de 250 bin şehit verdik. Onun için vatanımızın kıymetini bilelim. Atatürk’ün kıymetini bilelim. Biz şu anda Atatürk ve silah arkadaşları sayesinde buradayız. Herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum.” diye konuştu.
 
Başkan Topaloğlu ile Kemer Belediye Başkan Vekili Yılmaz, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Gül ve meclis üyesi Mustafa Tıraş, gün içerisinde yapılan basketbol turnuvasında dereceye giren sporculara ödüllerini verdi.
 
Konser, oyun havalarının ardından havai fişek gösterisi ile sona erdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kemer’de 19 Mayıs Coşkusu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

“Hoş Geldin Bebek” Projesi Kalplere Dokunmaya Devam Ediyor…- Güncel Haberler Ekonomistlerin Şubat ayı Tüketici Fiyatları Endeksi’nde (TÜFE) aylık medyan tahmini yüzde 3,80 artış olacağı yönünde gerçekleşti- Güncel Haberler Antalya Genç Girişimciler Kampı başladı- Güncel Haberler Üsküdar ‘’Osmanlı Hanım Sultanlar Müzesi’’ndeki Eserler Yurt Dışında İlk Kez New York’ta Sergilendi- Güncel Haberler Marshall, 1 Mart “Usta Günü”nü kutladı- Güncel Haberler Büyükşehir’in Engelli Nakil Hizmeti takdir topluyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat