Kırmızı Oda son bölüm özeti! Burcu Biricik Kadroda! Hoşgeldin Güzellik

02.12.2020

0 Yorum

Kırmızı Oda son bölümü hepimizi duygulandırdı. Zaten derin duygularla izlemeye alışık olduğumuz dizinin son bölümünde Alya karakterinin hikayesi bitti ve diziden ayrıldı. Alya yurt dışına çalışmaya gidecek. Girdiği sınavı başarıyla veren Alya’nın elbette bir ödülü olmalıydı. Gidişi klinikteki herkesi etkilediği gibi bizlere de izleyici olarak epey dokundu. Doktor Hanım, Tuna ve diğer herkes Alya’nın gidişine […]

Kırmızı Oda son bölüm özeti! Burcu Biricik Kadroda! Hoşgeldin Güzellik

Kırmızı Oda son bölümü hepimizi duygulandırdı. Zaten derin duygularla izlemeye alışık olduğumuz dizinin son bölümünde Alya karakterinin hikayesi bitti ve diziden ayrıldı. Alya yurt dışına çalışmaya gidecek. Girdiği sınavı başarıyla veren Alya’nın elbette bir ödülü olmalıydı. Gidişi klinikteki herkesi etkilediği gibi bizlere de izleyici olarak epey dokundu. Doktor Hanım, Tuna ve diğer herkes Alya’nın gidişine çok üzüldü. Ellerimizde büyüyen bir karakterin hikayesinin bitmesi sanki en sevdiğimiz dizinin bitmesi gibi bir his uyandırdı bizde. İyileşse bile her hafta onu az da olsa görmek isterdik doğrusu. Bize kendini bu kadar alıştırdığı için gidişi hem hikayenin içinde yani dizide hem de hikayenin dışında yani izleyici olarak çok dokunaklı ve etkileyici oldu. Melisa SÖZEN‘in inanılmaz oyunculuğunu da takdir etmek lazım. Hoşçakal Melisa SÖZEN. Hoşça kal Alya.

Kırmızı Oda Yeni Bölümde Neler Oldu?

Alya artık giyimiyle, saçlarıyla, makyajıyla, duruşuyla kendini yansıtan genç, güzel bir avukat. Konuştuğunda hala o samimiyeti içinde duran bir kadın. Çocuk gibi gülüşü, mutluluğu ve kendine inanamayışı bize haftalarca kimi izlediğimizi hatırlattı. Kendince ufak çekinceleri olsa da bu kadar radikal bir değişiklik ona iyi gelecektir. Kim bilir belki dediği gibi önümüzdeki bölümlerde kuş lokumu alıp ziyarete gelir. Ne kadar mutlu oluruz. Doktor Hanım’a yurt dışında neler yaptığını anlatır.

Burcu Biricik Kırmızı Oda Kadrosunda!

Alya gitti fakat Kırmızı Oda devam ediyor. Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pek çok başarılı yapımda yer almış güzel oyuncu Burcu BİRİCİK Kırmızı Oda dizisine dahil oldu. Boncuk karakteriyle izleyeceğimiz oyuncu bizleri şaşırtacak. Birtakım dervişleri gördüğünü söyleyen ve onlarla hayalinde konuşan genç bir kız Boncuk. Boncuk bu özelliğiyle Doktor Hanım’ı oldukça şaşırtacak. Şahsen Burcu Biricik’in diziye çok yakışacağını düşünüyorum. Hoş geldin Boncuk 🙂

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ