Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kırtasiye sektörünün bu seneki ilk yüz yüze buluşması Tüyap’ta başladı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » Kırtasiye sektörünün bu seneki ilk yüz yüze buluşması Tüyap’ta başladı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Tüyap Fuarcılık tarafından Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) iş birliğiyle düzenlenen İstanbul Kırtasiye Ofis – Uluslararası Okul, Kırtasiye, Kağıt, Ofis Malzemeleri ve Oyuncak Fuarı, bugün itibariyle Büyükçekmece’de bulunan Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere açtı. Fuar, 20 Şubat’a kadar devam edecek.

 

Her geçen yıl ihracat hedefini yükselten kırtasiye sektörü, ülkemizin potansiyelini açığa çıkaracak inovatif ürünleri fiyat ve performans dengesiyle dünyaya tanıtmaya devam ediyor. Buradan alınan güçle yurt içi ve yurt dışından binlerce iş insanının ilgi gösterdiği İstanbul Uluslararası Kırtasiye ve Ofis Fuarı, bu yıl dünyada kırtasiye sektöründe düzenlenen ilk yüz yüze fuar olma özelliğini taşıyor. Kapılarını bugün dünyanın dört bir yanından gelen profesyonellere açan fuar, kırtasiye sektörünün Avrasya’ya açılan yüzü olarak ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

 

Sektörün prestijli platformu

İstanbul Uluslararası Kırtasiye ve Ofis Fuarı için bir yılı aşkın süredir yurt içinde ve yurt dışında çok ciddi pazarlama çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Tüyap İstanbul Fuarları Genel Müdür Yardımcısı Yeşim Ulusoy, “Bugün geldiğimiz noktada kırtasiye sektörünün bu yıl dünyada açılan ilk yüz yüze fuarı olmasından dolayı gururluyuz, titizlikle hazırlandığımız fuarımızın bu önemli noktaya gelmesinden dolayı emeklerimizin karşılığını alacağımızı düşünüyoruz. Sektördeki en önemli katılımcılar, yeni iş bağlantıları kurmak için en trend ürünlerini beş gün boyunca profesyonel ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Bir yılı aşkın süredir özellikle Tüyap Fuarcılık Grubu’nun yurt dışı ofisleri aracılığıyla yürüttüğümüz pazarlama çalışmalarından aldığımız verimle, katılımcılarımızı alım heyetlerimizle buluşturacağız. Bu bağlamda fuarımız özelinde iş birliği yaptığımız TÜKİD’e de teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Yüzlerce marka, binlerce ziyaretçi

İstanbul Uluslararası Kırtasiye ve Ofis Fuarı bu yıl 22 ülkeden 413 marka ile 258 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla kırtasiye sektörüne damgasını vurdu. Geçtiğimiz yıl 53 ülkeden 6990 profesyonel ziyaretçiyi ağırlayan fuar, bu sene de ziyaretçi ülkelerin çeşitliliğiyle dikkat çekiyor. İstanbul Uluslararası Kırtasiye Ofis Fuarı, 2022 yılında da yaptığı çalışmalarıyla ihracat bağlantılarının gerçekleştiği bir platform olarak sektörde önemli bir rol oynuyor.

365 gün iş bağlantısı

 Yeni nesil fuarcılık anlayışı çerçevesinde geliştirilen dijital evren MyTüyap ile katılımcı firmalar sadece fuar sırasında değil, yılın 365 günü tüm dünyadan alıcılarla sanal ortamda buluşma şansı elde ediyor. Tüyap geliştirdiği Business Connect Programı aracılığıyla kırtasiye sektörünü fuar öncesi ve sonrasında da bir araya getirecek. Program kapsamında fuardan önce, fuar sırasında ve sonrasında olacak şekilde sunduğu çevrimiçi çözümler ile katılımcıları ve ziyaretçileri dijital kanallarda buluşturmaya devam ediyor. Katılımcılar, Business Connect Programı üzerinden fuar alanında bulunamasalar bile ziyaretçilerle anında iletişim kurabiliyorlar.  
 

Ticaret için önce sağlık

Düzenlediği fuarlar aracılığıyla çok sayıda sektörün gelişimine yön veren Tüyap, her fuarda uyguladığı COVID-19 tedbirlerini İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı’nda da titizlikle uygulayarak Türk Standartları Enstitüsü COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni alan ilk fuar merkezi olarak katılımcı ve ziyaretçilerine temassız ve sağlıklı fuar ortamı yaratıyor. Katılımcılar ve ziyaretçiler MyTüyap’ın mobil uygulaması üzerinden davetiye ve yaka kartına ulaşarak girişte temassız bir şekilde fuar alanına girişlerini yapabiliyorlar.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kırtasiye sektörünün bu seneki ilk yüz yüze buluşması Tüyap’ta başladı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Ağır Okul Çantaları Bel, Omuz ve Ellerde Ağrıya Neden Olabiliyor- Güncel Haberler Başkan Zorluoğlu Trabzon’un Kurtuluşu İçin Mesaj Yayımladı- Güncel Haberler ATP, 2021 Yılı Finansal Sonuçlarını Açıkladı- Güncel Haberler Özuslu: “Çocukların yaşamlarına dokunmak çok kıymetli”- Güncel Haberler Türki Cumhuriyetlerin bağımsızlıklarının 30’uncu yıl şerefine düzenlenen fotoğraf sergisi, Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi Sergi Salonu’nda açıldı- Güncel Haberler Fashion Prime ve Fashion Tech fuarları kapılarını açtı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat