Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kızılay Ekipleri Amasra Maden Ocağındaki Yardım Çalışmalarına Destek Veriyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Kızılay Ekipleri Amasra Maden Ocağındaki Yardım Çalışmalarına Destek Veriyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Bartın’ın Amasra ilçesinde meydana gelen maden kazası sonrası hızla bölgeye ulaşan Kızılay ekipleri, bölgede çalışma yapan ekiplere ve madencilerin sahada bekleyen yakınlarına destek oluyor.

 

Türkiye Taş Kömürü Kurumu bünyesinde bulunan Bartın’ın Amasra ilçesindeki maden ocağında gerçekleşen patlama haberinin alınmasının ardından Kızılay Afet Operasyon Merkezi koordinasyonunda, Düzce, Ankara Müdahale Merkezleri ile Bartın ve Zonguldak şubelerinden uzman ekipler alana gönderildi. İlk etapta bölgeye en yakın konumda olan Kızılay Bartın Şubesi’nden uzmanlar olay yerine intikal ederek göçük altında kalan işçilerin maden sahasında bekleyen ailelerine ve bölgede işçileri kurtarmak üzere çalışan görevlilere destek olmaya başladı. 

 

Maden patlaması bölgesinde afet uzmanları, şubeleri, gönüllüleri ile mobil beslenme araçları ile yardım çalışması yürüten Kızılay, olası ihtiyaç durumu için de ekiplerini teyakkuz halinde tutuyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kızılay Ekipleri Amasra Maden Ocağındaki Yardım Çalışmalarına Destek Veriyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Yeşilay’dan gençleri bağımlılıktan uzak yaşama davet eden kampanya- Güncel Haberler Silvanlı kadınlar DİSMEK ile meslek öğreniyor- Güncel Haberler Büyükşehir ekipleri dur durak bilmiyor- Güncel Haberler Çağdaş sanat duayenlerinin eserlerinden oluşan HayalimOkul Sergisi açıldı- Güncel Haberler Soğuk Havalarda Sıcacık ve Konforlu Dış Mekânlar- Güncel Haberler Diz Protezlerinde Modern Yöntemler Hareket Kabiliyetini Geri Kazandırıyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat