Kızılcık Şerbeti ile Yalı Çapkını Rekabetinde Kazanan Yok

03.01.2023

0 Yorum

Kızılcık Şerbeti reyting sıralamasında yakalayamadığı başarıyı ise farklı alanlarda yakaladı.

Kızılcık Şerbeti ile Yalı Çapkını Rekabetinde Kazanan Yok

Show TV’nin yeni dizilerinden olan Kızılcık Şerbeti dizisi daha yayınlanmadan önce açıklanan konusu, kadrosu ve fragmanıyla büyük ilgi toplamıştı. Hayatın içinden bir konusu olmasıyla dikkat çeken dizinin oyuncu kadrosu da büyük merakla bekleniyordu.

Öte yandan Yalı Çapkını dizisi de Cuma günleri reyting sıralamasında rakip tanımıyor! 23 Eylül 2022 tarihinde yayına giren dizi, neredeyse hiçbir hafta zirveyi kaptırmadı  denilebilir. Kızılcık Şerbeti reyting sıralamasında yakalayamadığı başarıyı ise farklı alanlarda yakaladı.

Bu yazıda neler var?

Sosyal Medya Birincisi Kızılcık Şerbeti

Reyting sıralamasında istediğini alamayan Kızılcık Şerbeti dizisi, aradığı başarıyı sosyal medyada buldu. İzleyici kitlesinin online diziyi takip ettiğini anlatan istatistiklere göre sosyal medyada en çok etkileşim alan dizi Cuma günleri için açık ara farkla Kızılcık Şerbeti oldu.

Yapılan sosyal medya incelemesinde Kızılcık Şerbeti dizisiyle ilgili toplam 200 Binin üzerinde paylaşım yapıldığı tespit edildi. Aynı incelemede, en yakını olan Yalı Çapkını dizisi ise 100 Bin barajını geçemedi. Günün diğer dizileri olan Yalnız Kurt, Barbaros Hayreddin ve İyilik ise 2 Binin altında kaldı.

Reyting Birincisi Yalı Çapkını

Yayınlandığı ilk günden bu yana hem hikayesi hem de prodüksiyonu sayesinde reyting birinciliği unvanını kimseye kaptırmayan Yalı Çapkını, 30 Aralık 2022 tarihindeki bölümüyle de bu unvanını korumayı başardı.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ