Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kocaeli’nin yeni melodisi çok beğenildi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Kocaeli’nin yeni melodisi çok beğenildi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Büyükşehir’in Turizm Master Planında kamuoyu ile paylaştığı marka kentin marka melodileri ilk kez Akçaray’da ve otobüslerde kullanılmaya başlandı

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın tarafından Turizm Master Planı tanıtımında ilk kez kamuoyu ile paylaşılan yeni kurumsal melodiler, ilk kez Akçaray’da ve otobüslerde duyulmaya başlandı. Kent markasının ögelerinden olan ve özenle hazırlanan Kocaeli’nin yeni melodisi vatandaşlardan tam not almayı da başardı. UlaşımPark tarafından tramvaylara ve otobüslere yüklenen melodilere vatandaşlar şimdiden aşina oldu.

 

TRAMVAY ANONSLARINDA

Marka kentin marka tramvayı Akçaray’da ilk kez duyulan melodiler, bilgilendirici durak anonsları, toplumsal anonslar ve nezaket kuralları duyuruları öncesinde yapılıyor. Akçaray’da seyahat edildiğinde iç anonsların tamamının öncesinde gelen yeni melodiler alışılmışın dışında olduğundan vatandaşlar tarafından da hemen fark edildi. Yolcular yeni melodiyi çok beğendiklerini ifade etti.

 

OTOBÜSLERDE DE DUYULUYOR

Büyükşehir tarafından hazırlanan Kocaeli’nin kurumsal melodileri, tüm UlaşımPark otobüslerinde de duyuluyor. Kocaeli’nin yeni melodisi, maske duyuruları öncesinde kendine has tonlamasıyla araç içerisinde farklı bir hava oluşturuyor.

 

KOCAELİ MARKALAŞIYOR

Başkan Büyükakın’ın master plan tanıtımında, ‘’Bu şehrin bir markası olacaksa işte o telefon zili, okul zili, yazı fontuyla bütün bir logonuz olmalı’’ diye ifade ettiği Kocaeli’nin yeni melodisi ve planın diğer ayrıntılarına kocaelimarkalasiyor.com adresinden ulaşmak mümkün.  İsteyen herkes buradan Kocaeli’nin yeni melodisi, logo tasarımı ve kentin markalaşmasıyla ilgili materyallerri ücretsiz olarak indirip kullanabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kocaeli’nin yeni melodisi çok beğenildi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Milliyet Foto Muhabirlerinin Objektifinden ‘Memleketimden Kadın Manzaraları’ Harran Üniversitesi’nde, Kodlama, Yazılım ve Mentörlük Eğitimlerinin İlk Aşaması Başarıyla Tamamlandı- Güncel Haberler Vehbi Koç Vakfı ve İş Bankası’nın Etki Girişimciliği Programı’na 6 girişim seçildi- Güncel Haberler Çiğli Belediyesi’nden Sanat Çınarı Mustafa Sağyaşar’a Saygı Gecesi- Güncel Haberler Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’dan Değerli Büyüklerimize Ziyaret- Güncel Haberler Yarıyıl Tatilinde Eğlencenin Adresi Kadıköy- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat