Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kool Jane, Yeni Şarkısını Paylaştı: “Dünya”- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Kool Jane, Yeni Şarkısını Paylaştı: “Dünya”- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Rap müziğin yetenekli kadın temsilcilerinden Kool Jane, yeni şarkısı “Dünya”yı Universal Müzik Türkiye etiketiyle bugün yayımladı. Emotional trap türünde, dikkat çekici altyapısı ve etkileyici sözleriyle dinleyicilerin beğenisine sunulan “Dünya”, Kool Jane tarafından kaleme alındı. “Dünya”nın prodüktörlük görevini ise Gazapizm şarkılarına da imza atan Ateş Berker Öngören üstleniyor.

Kool Jane, yeni şarkısını şu sözlerle açıklıyor:
 “Dünya, şu anki Kool Jane’den, dünyayı yeni anlamaya başlayan eski Kool Jane’e ithafen yazılmış bir şarkı. Bu anlayışın zaman içinde bende yarattığı sert-gerçekçi duygusal devinimi yansıttığım bir şarkı.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kool Jane, Yeni Şarkısını Paylaştı: “Dünya”- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Sağlıklı Kahvaltılar Okul Başarısını Artırıyor- Güncel Haberler Temizlik Takıntısının Kökeni Geçmiş Travmalara Dayanıyor- Güncel Haberler Bu kitaplar herkese “iyi gelecek” 3600 Ek gösterge bekleyen hemşireler işçiden daha az kazanıyor- Güncel Haberler OPPO, Yenilikçi Teknolojilerini ve Girişimlerini OPPO Developer Conference 2021’de Tanıttı- Güncel Haberler HUAWEI MatePad 11, tüm dijital hayatınızı tek süper cihazda topluyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat